Jmenuji se Elen Malá. Na základě svého osobního prožitku a dlouholetému samostudiu zakončeném 2,5 letým studiem zahraniční školy parapsychologie, metafyziky a kvantové fyziky jsem se rozhodla vám předat mnou nabyté poznatky. Nejen prakticky pomocí meditační hudby, ale cítím i potřebu vysvětlení teoretickým způsobem. Co se s námi v průběhu meditace děje a proč je to nyní tak důležité?

Naše lidstvo prochází změnou – je to evoluce

Je potřeba prožívat srdcem, ale i mozkem – racionálně myslet. A i tady jsme v dualitě buď jedno nebo druhé… Pokud stojíme pevně nohama na zemi a rukama se dotýkáme nebes, víme, kým jsme … to je procitnutí.

Díky novým poznatkům vědy už dnes víme, že naše tělo, respektive buňky, mají svou frekvenci, která se stále mění na základě toho, jak pečujeme o své tělo a jak se cítíme na základě prožívání emocí v našem emocionálním těle. A o to právě jde. Bylo nám odkryto něco, co nevidíme, ale když to pochopíme, dává to smysl.

Nastal čas, abychom si uvědomili, že jsme součástí přírody a celiství

Všichni bez rozdílu jsme se narodili se všemi vlastnostmi. Každý člověk, když se narodí je stejný. Jen během života si na základě svých prožitků – emocí, tvoříme každý svůj životní příběh, který končí opět bez rozdílu. Stejně.

Díky výchově jsme rozdělili vlastnosti a s tím spojené emoce na dobré a špatné. Vytvořili jsme dualitu. Zavrhli jsme kus sebe sama. A chceme, nebo musíme, být jen ti dobří. I toto byl náš vývoj. Vše se předává z generace na generaci, jak nejlépe umíme.

Tím ale zavrhneme v sobě vlastnosti, které jsou přirozené, a které k nám patří a v případě boje o život by měly zcela jiný význam. Díky přijetí všech emocí se také celí přijmeme.
A pak samozřejmě budeme rozhodovat, jak se chovat a s jakými emocemi budeme vše prožívat.

Ale v hloubi duše se za nic nebudeme trestat. A o to jde. Toto je sebeláska.

Všichni se soustředíme na to špatné a víte proč?
Protože to nemáme v sobě přijato.

Určitě mi dáte za pravdu, že mnozí z nás se necítí dobře, i když materiálně si nemají na co ztěžovat. Pokud nemáte hojnost v sobě, nedá se nahradit něčím zvenčí. Nejprve je potřeba naplnit sebe. A tak je to se všemi vlastnostmi a emocemi. Pak budete vy rozhodovat, s jakou emocí budete své vlastnosti využívat.

Vše si podrobně vysvětlíme v meditaci na dané téma.

V rámci meditace přijímáme to špatné – tím se přestaneme trestat. Neznamená to, že musím tyto vlastnosti používat. Jen je přijmu do svého emocionálního těla. I to je kus mého já.

Co nabízíme v rámci meditací: meditace s Elen