Psychosomatika

Vyřešte své zdraví změnou přístupu k sobě

Stejně jako tělo ovlivňuje mysl (tedy pocity a náladu), tak se myšlenky, traumata a hluboko zarytá přesvědčení odráží na stavu našeho těla. Nevědomky si můžeme svým mentálním nastavením vyvolávat bolesti, záněty, ale i vážné nemoci. A my vám tyto příčiny pomáháme odhalovat a řešit.

„Největší chyba v léčení nemocí je, že existují lékaři pro choroby těla a jiní pro choroby duše, přestože obojí nelze oddělit.“ Sokratův žák

Psychosomatika je prastará věda. Své kořeny má už ve starověkém Řecku, kde věděli, že tělo a duši od sebe oddělovat nelze. Ze své praxe sami víme, že pokud chce člověk ozdravit svůj organismus, musí začít pečovat i o své psychické zdraví.

Vyřešením psychosomatických příčin se zbavíte bolestí, nadváhy, zdravotních problémů a nemocí natrvalo.

Teprve se správně naladěnou myslí dáváte tělu dobrou energii. A pokud si zdravé mentální nastavení zachováte, budete o sebe dále dbát a pečovat, na vašem zdraví se to bude trvale odrážet.

Reference, která vydá za tisíc slov

Hanka k nám přišla, aby zhubla a správně vyživila své tělo. Stravu i detoxikaci jsme ihned začali řešit, bylo to potřeba. V průběhu se však ukázala i psychosomatická souvislost:
„Měla jsem to v životě těžké. Nikdy jsem neměla to, co jsem zrovna chtěla, nemohly jsme si to s mámou dovolit. Ale podařilo se mi to velmi rychle změnit. Dnes mám vše, co chci a potřebuji. Mám radost a jsem šťastná. Jsem vděčná, že tomu tak je.“

Podívejte se na celý její příběh:

konzultace mereni vyhodnoceni elen mala dlinefit

Vyřešte své zdraví jednou provždy. Objednejte se na vstupní konzultaci se zkušenou poradkyní Ellen Fischer.