Výživa

Se správnou výživou zdravě zhubnete

Už Hippokrates tvrdil, že jídlo nemá jen zaplnit žaludek, ale má být naším lékem. Vyřešte správnou stravou nemoci, nadváhu, podváhu a posilněte svůj organismus v době největší zátěže: při sportu a těhotenství.

Výživu nastavujeme přesně
podle potřeb vašeho těla

Krevní skupina, životní styl, vnitřní stav orgánů a metabolismu, … to jsou některé z parametrů, které vyhodnocujeme, abychom zjistili, jaká výživa bude zrovna vám prospívat. Opíráme se o výsledky lékařských a krevních testů, metabolického měření a zajímáme se o vaše denní návyky a životní styl.

Jídelníček pro vás sestavujeme tak, ať vám jídlo dává vitalitu, energii a baví vás. Ze zkušeností totiž víme, že si nový stravovací styl udržíte jen tehdy, bude-li vám dělat radost.

O potřebách organizmu nejlépe vypovídá krevní obraz

Nejpřesnější informace o dění ve vašem těle, o stavu buněk, ale i skrytých nemocech a nežádoucích mikroorganismech zjišťujeme pozorováním živé kapky krve metodou Darkfield. Pod mikroskopem se zvětšením 400 – 1 500 vidíme to, co běžné lékařské testy vlivem omezeného rozpočtu na pacienta vůbec nesledují.

Začněte správnou výživu svého těla řešit s certifikovanou poradkyní Ellen Fischer. Objednejte se na vstupní konzultaci nebo metabolické měření s pozorováním živé kapky krve a zjistěte jaká výživa pro vaše zdraví bude nejvhodnější.