zdravy zivotni styl veci ke zdravi

Hubnutí bez jojo efektu

Připravily jsme pro vás službu, ve které spojíme péči o fyzické tělo a psychiku, která je mnohdy hlavní příčinou neschopnosti zhubnout či si váhu udržet!

3 500 Kč / 210 min.

Chcete zhubnout a stále se vám to nedaří?

Napadlo vás, že pravým důvodem neúspěchu může být třeba váš strach, hněv nebo obojí?

Váš strach a vaše trápení se projevuje v nadbytečném tuku na vašem těle, obaluje se, chrání se… Vaše tělo je zvyklé dělat si zásoby tzv. na horší časy. Že Vám to něco říká? Rády Vám pomůžeme – hubnout bez jojo efektu!

Co vás v rámci tohoto balíčku čeká?

Měření a následné cílené frekvenční kompenzace na biorezonančním přístoji Bicom Optima. Kde odblokujeme stagnující energii, podpoříme a posílíme detoxikační cesty. Zaměříme se na aktivaci lymfy a odkyselení vnitřního prostředí organismu a odstranění zánětů. Pomocí speciálních kroků zaktivujeme meridiánové dráhy orgánů, které mají souvislost s dobře fungujícím metabolismem a látkovou výměnou…

Následně provedeme meditační očistnou terapii na bázi představivosti. Zaměříme se na očistu mentálních toxinů i očistu fyzického těla (rozproudíme lymfatický systém,  pročistíme krev, rozpustíme přebytečné tuky).

Poradíme, jak si vytvořit zdravý životní styl a udržet si ho. Hlavním pomocníkem je Metabolické měření (vody, svalů, tuku a zjištění metabolického věků – stáří buněk) s konzultací stravy.

Přijďte vyzkoušet unikátní kombinaci těchto celostních metod a začnete se již brzy cítit velmi svěží a plní energie. Časem zjistíte, že metabolismus funguje lépe a Vám se daří hubnout bez jojo – efektu!

S čím pomůže při HUBNUTÍ biorezonance BICOM OPTIMA:

 1. Psychické zklidnění a naladění fyzického těla na další kroky
 • Zde pracujeme s ampulkami Bachových esencí, stres, šok/trauma, podpora psychiky…
 1. Samotné měření sady 5ti elementů
 • Vytestujeme element v přetlaku a konkrétní orgány, element v oslabení a konkrétní orgány a všeobecné zatížení v organismu (porucha vylučování, překyselení, záněty, mikrobiální či parazitární zátěž, toxické a chemické zatížení a mnoho dalších souvislostí…)
 1. Testování potravinových alergií
 • Zaměřujeme na zjištění skrytých intolerancí, alergií na lepek, mléčnou bílkoviny a histamin
 • Následná konzultace proběhne poté u výživové poradkyně, se kterou proberete co jíst, co nejíst, co přidat, co čím nahradit (na základě výsledků testování)
 1. Testování sady Řídící funkce a látková výměna
 • Velice důležitá sada při rozkrytí metabolických potřeb organismu
 • Hledání energetických poruch a jejich ošetření
 • Ampulky pro samotné hubnutí – zjištění hlavní blokády metabolismu a její samostatné ošetření a zjištění dalších ampulek pro podporu hubnutí spojené s látkovou výměnou a metabolismem…
 1. Kontrola a následná harmonizace hormonálního systému (štítná žláza, slinivka břišní, hypotalamus, hypofýza, nadledvinky…vyrovnání hormonů…)

 2. Vytestování a následná harmonizace vnitřních blokád, jizev, srůstů (úrazy, operace, časté infekce…)
 • Nutné pro správné proudění energie po meridiánových drahách
 • Odblokování jazylky a čelisti
 1. Podpora a zprůchodnění detoxikační cest
 • Velmi často v poruchách vylučování je lymfa, ledviny, játra, střeva, slezina
 • Zaměřujeme se na celkovou podporu očisty organismu od toxických látek a dalších zátěží, které jsou uložení v mezibuněčném prostoru a stojí za zadržováním vody a hlenů v organismu…
 1. Samotné konkrétní harmonizační programy dle výše uvedeného měření – u každého klienta individuální přístup a postup
 • Zde používáme i speciální program Hubnutí podle akupunkturních bodů
 • Celé sezení je nahráno do speciálního čipu, který má klient na konzultaci nalepený na sobě (čip prodlužuje účinek harmonizačního procesu)

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a celý proces hubnutí sestavujeme na základě zjištěných potřeb jeho organismu.

Pokud se s klientem domluvíme, tak můžeme vytestovat i konkrétní přírodní doplňky stravy na očistu střev, odkyselení, podporu lymfatického systému a další. Přírodní doplňky stravy máme terapeuticky vyzkoušené a víme, že urychlí proces hubnutí a harmonizace organismu…

S čím pomůže konzultace s výživovým poradcem?

Podrobně rozebereme vaše stravovací návyky a na základě výsledků metabolického měření a diagnostiky z přístroje Bicom Optima navrhneme změnu, která postupně vyladí vaše tělo. Bude potřeba zařadit i správný pohyb. Můžete se obrátit na našeho zkušeného terapeuta Honzu.

Výživa – aneb 80 % úspěchu je na konci nože a vidličky

Jídlo je energie, která se pomocí metabolických procesů dostává do buněk. Pokud jíme to, co naše tělo potřebuje, cítíme se skvěle.

Většinou konzumujeme stravu s nedostatečným obsahem výživných látek, mnohdy ve stresu  a nebo nejíme vůbec, když máme hlad. Nemáme čas.

Nepravidelná a nedostatečná strava s rozkolísaným glykemickým indexem může způsobit mnoho zdravotních problémů. Od ukládání tuků až po metabolické poruchy, které mohou vyústit v diabetes.

Řešení fyzického těla

 

Zde je možnost pozorovat změnu pomocí detoxikace, změny stravy – na úrovni fyzického těla.

Na závěr sezení provedeme očistnou terapii, kde se zaměříme na blokaci toku energie vašich trávicích orgánů, které mohou být způsobeny i emoční dysbalanci. Zaměříme se na především na emoci strachu a hněvu, ale také rozproudíme lymfatický systém, pročistíme krev. Terapie bude vedena na bázi představivosti u krásné hudby. Budete se cítit skvěle! A poznáte, že řešením svých emocí začnete hubnout. Emoce ovlivňují energetiku vašeho těla více, než si myslíte.

Řešení mentálního těla

Klientka udržovala zdravý životní styl.  Jen ji trápil hněv, který chtěla v sobě zmírnit. Začaly jsme meditovat. Vyladěním emocí došlo k ozdravení těla i na fyzické úrovni. 

Jak finančně a časově? 

Úvodní konzultace – nejdůležitější a nejdelší konzultace (2 hodiny BICOM OPTIMA, 1,5 hodiny konzultace s výživovou poradkyní)

2., 3., 4. Kontrolní konzultace po 3–4 týdnech (2,5 hodiny BICOM OPTIMA + 30 minut kontrola Metabolického měření v jeden den)

Intenzivní proces na BICOM OPTIMA, který je doporučován takto – nemusí být pro každého klienta (10 sezení po 1-2 týdnu, 1-1,5 hodiny maximální čas konzultace)

Více ve videu

Provede vás Ellen Fischer

certifikovaná terapeutka, poradce výživy a psychosomatiky

„Rakovina prsu pro mě byla dar. Zkušenost, díky které vám dnes pomáhám žít zdravý a naplněný život.“

Romana Pleskotová

Akreditovaný poradce pro výživu

Darkfield nutriční terapeut, Biorezonanční specialista, Elektroherbalista

Pro objednávky nebo dotazy volejte:

Související služby

Individuální meditace
V uklidňující meditaci vás vedeme k
hojnosti,lásce i sebepochopení.
Kapka krve
Z jediné kapky krve se dozvíte,
jak na tom vaše buňky v těle jsou.
Metabolické měření
Za pár minut zjistíte,
jak se váš metabolický věk liší od fyzického.