Ráda se s vámi podělím o jeden krásný příběh, který mi sdělila má klientka po absolvování několika meditací.

Na meditace s paní Ellen jsem se přihlásila celkem náhodou, jako psychicky vyčerpaná máma dvou malých dětí. Nikdy bych nečekala, že společně dokážeme otevřít a hojit hluboko uložené bolístky, a navíc meditacemi zbavit dceru atopického ekzému, na který nezabíraly potravinové restrikce ani krémy z lékárny. Po absolvování několika skupinových meditací a celodenního semináře mohu paní Ellen vřele doporučit všem, kteří se chtějí posunout na cestě ke zdraví, spokojenosti a šťastnému prožívání života🤍.

Její dítě se zbavilo atopického ekzému tím, že se vnitřně uklidnila.

Každé malé dítě je velmi citlivé a vnímavější než my dospělí. Otevřeně nasává energii rodiny, zejména své maminky, která je pro něj ta nejbližší osoba, která mu dává pocit bezpečí. Energie mámy ho silně ovlivňuje do cca 7 let. Říká se, že je „v auře“ své mámy. 

Na řešení atopického ekzému je dobré nahlížet očima psychosomatiky. Léky a masti pomáhají, utiší projevy, ale příčina je jinde. Je potřeba vyloučit tělesný problém. Pokud tam je, tak je nutné se zaměřit na posílení imunitního systému, který se teprve vyvíjí a sílí, mnohdy je oslaben potravinovou intolerancí. Je potřeba posílit mikroflóru a nastolit rovnováhu střeva a pokračovat ještě dál… především nastolit harmonii v rodině.

Psychosomatika spojuje ekzémy dětí s přílišnou úzkostlivostí rodičů, zejména mámy.

Tak tomu bylo i u této paní. Měla silnou závislost na svém dítěti a toto nezdravé propojení způsobilo tento problém u dítěte. To, co vysíláme (mnohdy nechtě a podvědomě) se musí časem projevit a zhmotnit. Většinou v podobě nehezké situace, někdy až onemocněním těch, které svou energií ovlivňujeme.

Podvědomé programy mají větší sílu, než si dokážeme představit, mnohdy potřebujeme k tomu právě meditace, abychom je rozpustili. U této paní byla klíčová meditace puštění dětí do života – zdravé odpojení (více také na: meditujdoma.cz), kde se rozpustila právě ta přebytečná úzkostlivost a najednou cítila důvěru v to, že její dítě vše hravě  zvládne a ve zdraví.

Najednou vysílala vůči němu klid – pozitivní vibrace a ty se zhmotnily a uviděla ZDRAVÉ dítě!!!