Reference: Skutečné příběhy z naší poradny

Některé příběhy a reference vydají za více než tisíc slov.
Moc si toho, co nám píšete a říkáte, vážíme.
Děkujeme vám za každý vzkaz, zprávu i video-referenci.

Dáša K.

Hezký den Ellen,

jsem vděčná, že jsem Vás poznala a moc děkuji za včerejší seminář. Pomáhá mi, otevírá oči, srdce, čakry.

Při dopolední meditaci – myslím u 1. čakry se mi rozlil blahodárný pocit v podbřišku, vše se prolínalo, hlásilo k životu, hladilo, prostě tetelilo blahem. Nikdy jsem nic podobného nezažila a teď, když o tom píšu, tak jsem to chvilku v menší intenzitě cítila také…  Vnitřních pocitu bylo více – třeba ukotvení s Matkou zemi mě doslova přikotvilo kotníkama a nohama. Opět neuvěřitelně silná energie. Vjemů bylo opravdu hodně. Nebyly tam žádné negace. Hněv a strach mě objímaly… Ráda a s nadšením na sobě budu pracovat.

Domeček, který jsem Vám poslala mě k sobě přitahuje víc a víc. Mám ho rezervovaný, řeším hypotéku a už se tam vidím, jak skáču radosti, běhám po zahrádce, peču, vařím a vítám Vánoce. To vše s vděčnosti a radostí.

Těším se na říjen a děkuji za sebe a za všechny ostatní, že tu pro nás jste.

S úctou k Vám

Markéta F.

 

Ahoj Elen,

Něco málo ke tvé vesmírné práci…

Děkuji moc za online energetické terapie. Úžasné meditace, pro mě jedny z nejsilnějších. Měla jsem možnost vyzkoušet dříve v rámci individuální terapie, ale i online je to pecka! Svět se se mnou zatočil. Elen, jsi skvělá a velké díky za to co děláš.

A ještě něco málo k 1dennímu semináři..

Tento seminář byl pro mě příjemně straveným dnem, kdy jsem se mohla zrelaxovat a znovu popřemýšlet o smyslu bytí. Považuji jej za takový další stupeň po hromadných meditačních večerech. I přesto, ze se jednalo už o hlubší meditační techniky, vše bylo každému pečlivě vysvětleno, účastníci semináře se navzájem nerušili, naopak zkušenost toho druhého se stala i mou zkušeností..

Moc se mi líbil výklad o přijetí a nepřijetí emocí v našem životě. Konečně jsem pochopila, že nejsou dobré a špatné emoce, pouze záleží jak danou emoci vnímáme.

Tento seminář bych určitě doporučila všem, kteří touží po životním rozvoji.

Lenka

 

Chtěl bych poděkovat za příjemně strávenou sobotu a spoustu inspirace.
Nemám žádný velký zdravotní ani vtzahový problém, takže nemohu referovat žádné zásadní zlepšení mého života. Vlastně až na pár mušek, si nemám na co stěžovat. Žiju spokojený a šťasný život. I tak byl pro mě seminář velice zajímavý a přínosný. Nalezl jsem zde nové nasměrování, inspiraci pro další práci na sobě samém. Děkuji.

R.Macura

 

Dobrý den, paní Elen,

ano, i v realitě se práce s Vámi odrazila. Necítil jsem včera k ženě žádné odpory. Prohloubení „pochopení“ umožnilo oboustranně dobrou domluvu. Také mne zaujala drobná příhoda, kdy jsem před bytem, po návratu, lehce ťukl do dlaně jednoho ze skupinky rozjařených Slováků, které jsem míjel. Pronesl jsem slůvko: „Pardon“ a on v dobré náladě odpověděl: „Odpouštím ti“, což bylo se smíchem ve skupině kvitováno. Zkrátka došlo k uvolnění, odpuštění. Už mi píši různí lidé, tak myslím, že občas někdo dorazí do KP klinik. Mějte se také krásně a děkuji za vykonanou pomoc. Vážím si toho, že jste tu pro ostatní. Není to jednoduché.

K.Novotný

 

Ahoj Elen, dlouhé roky jsem velmi trpěla PMS. Obrovské bolesti břicha mne vždy před menstruací úplně vykolejily z běžného fungování a jediné, co zabralo byl růžový prášek Ibalgin a postel. Po naší společné terapii odpuštění otci a všem mužům jsem pocítila úlevu. Co mne ale překvapilo neskutečně byl den, kdy jsem dostala menstruaci a neupozornila mne na ni žádná bolest. Práce, kterou děláš je úžasná a přeji všem, aby alespoň tak jako já pocítili úlevu a změnu v životě.

Kateřina

Dobrý den. Škoda, že jste tak daleko. Osobně jsme se setkaly 2x a hodně silně jste na mě zapůsobila, věřím, že by jste mě hodně dokázala pomocí. Ale jsem z Hradce Králové , tak jen čtu Vaše články na fb. Mějte se moc krásně a ať jste šťastná. Děkuji moc za příspěvky. Hezký den.

Yveta Dušková

Dobrý den paní Malá,

tak mám za sebou kontrolní rozbor krve ohledně hladiny cukru. Normální cukr je 5,4 a dlouhodobý 40. Dívala jsem se na net a je to v pohodě, dokonce nemusím ani na kontrolu k doktorovi a další testy až za rok.
Takže s hrdostí oznamuji, že jste nejúžasnější člověk na světě a moc děkuji za veškerou pomoc a rady .

A jenom něco navíc, chodíme s manželem třikrát až čtyřikrát týdně plavat, a zlepšilo se počasí, takže se obnovily dlouhé procházky s popoběhnutím se psem 🙂

V březnu se ozvu a domluvím si kontrolu.

Zatím moc děkuji a přeji hezký den

Lada Veličková

Dobrý den všem, kteří chtějí číst tyto řádky. Těžko říct kde začít…..Nějak se mi ten život zamotal: rozvod,stěhování,nemoc,ztráta partnera… Samozřejmě špatná životospráva, nedostatek spánku, pohybu udělalo své… Nové zaměstnání, znova nemoc a co dál??? Myšlenky o tom,že takhle dál ne!!!

Chce to změnu,říkala jsem si… Pak náhodná cesta k paní Elen Malé… První kroky byly o hubnutí a šly (a občas ještě jdou) ztuha… Pak meditace jak skupinové, tak hlavně ty individuální. A to byl pro mě ten správný krok… 15 kg pryč a otevření mého vnitřního já… To byl začátek spolupráce s paní Elen.

Začít si vážit sama sebe a změnit z „musím“ na „chci“.. Je to jen o mně, ale díky paní Elen, která mě vede a vysvětluje a radí, na to nejsem sama.

Jsem ráda,že mé kroky vedly k ní a já na sobě začala pracovat. Spolupráci a meditace s ní mohu všem doporučit…

Individuální a profesionální přístup z její strany mi opravdu pomohl a já už se nebojím říci si o pomoc.

Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale věřím, že s její pomocí to zvládnu…

Hezký den všem
Zdenka

Dobrý den pani Malá,

ještě jednou chci poděkovat za meditační den. Vím že své „procitnutí“ si musím vybojovat sama, ale pod vaším vedením jsem udělala velký krok.

Moc děkuji
Beata

Dobrý večer paní Elen,

moc se Vám omlouvám, že píšu až teď, ale nebyl prostor. Manžel na stavbě a já na malé děti pořád sama. Ráda Vám napíšu svoje postřehy. Chtěla bych Vás moc pochválit. Setkání s Vaší osobou mi dalo velmi hodně. S tělesnou váhou neustále bojuji a doufám, že již brzo se Vám pochlubím výsledky. Nejvíce jste mi pomohla uvědomit si svoji cenu. Mít se ráda taková jaká jsem. Chválit se a myslet hlavně na svoje zdraví než bude pozdě. Není důležité zda nosíte velikost 34 nebo 40, ale aby tělo bylo zdravé. Dále díky Vám jsem si uvědomila problémy již z dětství. A díky Vám jsem dokázala odpustit svojim rodičům. Všechny křivdy a bolesti. Vše jim odpustit a začít s čistým štítem. Milovat je takové jací jsou. Dále díky Vašim úžasným meditacím jsem dokázala odpustit všem bývalým partnerům. Jednou pro vždy jsem uzavřela i to co jsem myslela, že uzavřené mám, ale nebylo tomu tak. Neustále se snažím vysílat jen to dobré.

Drahá paní Elen k Vám jsem se dostala na doporučení svojí obvodní doktorky. Měla jsem vysoký tlak a asi měsíc a půl po chřipce 37,3 zvýšenou teplotu. Měla jsem sama sebe dost. Bylo mi z mojí osoby až zle. Kupila se ve mně šílená zlost z životní nespravedlnosti. Někdy mám dny plné štěstí a mám pocit, že jsem vše pochopila. A z toho mám dny, že mám pocit, že nechápu nic. Ale moc moc se snažím a věřím, že výsledky se dostaví. Teď mám po šesti letech dopoledne trochu volna, tak se snažím něco pro sebe dělat. Chodím na bazén a cvičím na orbitreku a jím lépe. Na Vašem semináři jsem se také velice inspiravala jídelníčkem. Velmi mi pomáhá ráno posnídat kaši. Opravdu nemám dopoledne hlad a nemám potřebuje se dojídat. Také jsem zjistila, že mi dělá velice dobře to, že jsem vysadila z jídelníčku veškeré pečivo (chleba, rohlíky). Posílám Vám fotku s mojí dcerou. Tak trochu spolu bojujeme a je velice zvláštní vidět, jak se věci opakují. Tak jak jsem to měla já s mojí matkou. Snad to uchopím díky Vám trochu lépe a dcera nebude mít pocit nedostatku lásky, tak jako já. Protože si myslím, že hlavní problém všech co trpí obezitou je to, že se jim dostávalo málo lásky.

Mějte se krásně a určitě se uvidíme.Teď hledám práci a věřím, že se něco podaří, abych finančně byla na tom lépe.
Michaela

Ahoj Elen,

díky za dnešní seminář, bylo to výživné I když člověk spoustu věcí ví, vidí věci zase z jiného úhlu. Můžu pracovat ještě dál a zpracovat, co ještě není. Entitu ještě zpracuji, už vím jak na ni. Těch X životů co tam je už stačilo a je čas ten vztah ukončit…

Měj se zatím krásně a ať se daří

Krásné podzimní dny
Míša Selina