Podělím se o svůj příběh, kdy jsem díky pandemii ze dne na den jako mnoho lidí musela řešit svou situaci ve své práci.

Celý život jsem se bránila technice. To snad bylo to poslední, co by mě kdy bavilo. A přiznám se, že jsem už vážně přemýšlela o změně. Ale stále mě to nějak podvědomě táhlo k práci, kterou cítím jako své poslání. Tak jsem se rozhodla se začít vzdělávat v on-line vysílání a také v nahrávání. Zpočátku jsem to brala jako chvilkovou záležitost, kterou za chvíli zahodím.

Ti, co mě znají, se musí nyní usmívat, když si mě u této činnosti představí. Dokonce jsem musela i meditovat svůj vztek – bezmoc, který se náhle objevil a testoval mou trpělivost…., ale VYDRŽELA jsem a stále mám co zlepšovat.

Začala jsem provádět a vysílat na dálku meditační terapie. Některé jsou velmi silné a sama jsem čekala, jak silné budou na tu vzdálenost, a díky přetížení sítí jsem je dokonce natáčela i jiný den.

Výsledek díky zpětné vazbě byl úžasný.  Síla myšlenky neřeší čas ani prostor. Vibrace byly stále stejně účinné…

A pak se dostavila vesmírná odměna…

První den oficiálního spuštění naší práce v KP clinic jsem provedla on-line silnou energetickou terapii s klientkou z Velké Británie. Kontakt byl od kolegyně, kdy společně řešíme problém jisté paní.

Náhody neexistují…        

Vesmír mi otevřel cestu do světa… kdysi mi někdo předpověděl, že budu dělat meditace po celém světě a já jsem se tomu jen smála, tak uvidíme…???

Možná i vy se teď rozhodujete…, možná právě vy si máte přečíst tyto řádky…                  

Nabídka meditačních nahrávek zde