Tento příběh začal velmi zvláštně. Byla jsem první den v práci po delší době, kdy jsme strávili díky viru covid-19 delší čas doma. Vzdělávala jsem se ve vysílání on-line, ke kterému jsem měla doslova odpor.

A pak nás oslovila paní s českými kořeny, která žije v zahraničí. Provedly jsme spolu s kolegyní Romanou z KP clinic první on-line konzultaci. Paní měla velké zdravotní problémy, obrovskou únavu, vše se přenášelo i na děti, jedno bylo dokonce zesláblé na vozíku. Psychicky z toho byla na dně.

V rámci té konzultace jsem cítila, že máme co dělat. Velmi silný příběh. Romana řešila fyzické tělo. Paní nám zaslala vzorek své kapky krve, kdy díky unikátní diagnostice byl proveden rozbor zdravotního stavu fyzického těla. Z této kapky krve jsme odhalili, že klientka má trávicí problémy – konkrétně problém se slinivkou, což paní potvrdila.  Zaslali jsme jí potřebné informace a já s ní začala provádět on-line meditace a silné energetické terapie.

Z duchovního hlediska souvisí slinivka se sebeláskou.

Výsledky začaly být úžasné. Nyní v létě nás navštívila. Absolvovala i sezení na přístroji Bicom Optima II generace a to i se svými dětmi…

Pak jsme spolu meditovaly karmické záležitosti a změnilo se tolik věcí, dokonce dcera na vozíku začala mít sílu a chodí! Je to neuvěřitelný příběh.

Poznámka:
Každá buňka fyzického těla funguje na základě frekvencí. Vibrace ovlivňuje jak životní styl, tak emoční nastavení.  Je vždy potřeba vyladit tělo (alkalizace, detoxikace, výživa, pohyb) a řešit emoční natavení.  

Jsem přesvědčena, že vyladění frekvencí našich buněk, ať už díky diagnostickému přístroji či meditačním terapiím je dle mého názoru ta správná medicína.  Možností a směrů jak to udělat je hodně. Stačí si vybrat….

dlinefit 7 kroku zivota