Příběh očima psychosomatiky

Velká životní změna přišla během 2 měsíců.

Naše poradenství je založeno na těchto 3 klíčových slovech – VÝŽIVA, PSYCHOSOMATIKA, MEDITACE. A právě tato slova ho dělají výjimečné. A proč jsou právě tato slova důležitá a co je spojuje se dozvíte v našem videu.

Natočili jsme pro vás příběh mladé ženy, která začala pociťovat ve svém životě nepokoj. Ozdravila jídelníček a pomocí meditačních cvičení začala lépe chápat své tělo.

Aby se celý proces ozdravení urychlil bylo nutné zapojit zelené potraviny typu greens a veganský rostlinný protein, který vyladil správný poměr živin. Došlo tak ke správnému hubnutí z tuků a ne ze svalové hmoty. Vývažený poměr živin, sacharidů, bilkovin a tuků je velmi individuální u každého klienta. Díky dodání kvalitních zdravých bílkovin formou veganského proteinu nedocházelo nadále k zakyselování organismu.

I když se naše klientka začala cítit mnohem lépe a její organismus se ozdravoval, bez práce psychosomatiky by se nezačala cítit šťastná…Tento příběh se stává výjimečný právě tím, že velká životní změna je možná i během pouhých 2 měsíců. I když nás čeká ještě spousta práce, jsme rádi, že jsme dopomohli ukázat ten správný směr.