Naše emocionální tělo se nachází v druhé aurické vrstvě a je také spojeno s druhou čakrou. Doposud jsme znali a zabývali se jen tělem fyzickým. Ta energetická těla, která nás obklopují, mají podstatně hlubší význam, než si dokážeme představit.

V rámci evoluce se nám otevírají další obzory vnímání našeho zdraví a přímé souvislosti s poruchou energie v našich energetických tělech. Tentokrát se zaměřím na emocionální tělo.

Skládá se ze všech emocí. Pokud máme některé emoce (jako že máme) potlačené, není kompletní. Představte si to jako puzzle, chybí tam dílky. Jsou tam díry a ty je třeba zalepit – dodat tam ta chybějící puzzle.

Jak chybějící puzzle dodat?

Všechny emoce, které nemáme přijaté budou pomocí různých příběhů a situací   přednostně tvořit náš každodenní život a stále nás konfrontovat, dokud nepochopíme jejich roli. Neprocítíme je a nepřijmeme, že jsou naše. Tím se toto tělo zacelí – zaplní těmi dílky. Pak paradoxně s námi tato emoce nebude cloumat.

Konkrétní příklad nepřijatého strachu

Buď budu ustrašený/á nebo se budu projevovat silným Egem, které má velmi potlačený strach… co se ale bude dít? Jak se budeme cítit?

Abych dokázal/a přijmout svůj strach, potřebuji v sobě rozpustit všechny bolavé pocity, které jsem měl/a v sobě v době strachu. Mnohdy se táhnou napříč celými rodovými liniemi. To se pak můj strach a strach mých předků zvětší do takových rozměrů, že z té temné energie mám blokády až v duševním těle.

Vše se dá rozpustit a vyčistit. Vytvořila jsem pro Vás meditace (strach, obava, nejistota) nebo pokud cítíte, že strach Vás úplně ovládá, potřebujete řešit své duševní tělo pomocí silných energetických terapií odstranění implantátů strachů fyzického a duševního těla.

Pokud poléčíme své emocionální tělo a to tak, že ho zocelíme, pak v našem fyzickém těle se nemusí formou nemocí zhmotňovat naše nepřijaté emoce.

Meditace od paní Elen bych nazvala jedním slovem nádhera. Možná se ptáte stejně jako já poprvé, proč si dnes kupovat cd, když si můžete pustit meditaci třeba na YouTube? Tyto meditace jsou naprosto jedinečné. Čistíte postupně všechny vaše “slupky“. Pak si vybíráte, co zrovna potřebujete. Nedovedu si představit den, kdy bych si je nepustila. Z každé meditace na vás navíc promlouvá láska, se kterou je paní Elen vytvořila. Meditace mě provází mým růstem a rostou se mnou. Děkuji za ně.

Martina Holbergová