Díky tomu, že jsem změnila styl své práce, začala pracovat i on-line, nejsou nyní hranice, kam až mohu pomoci…

Nyní máme možnost spojit se s klientem na dálku a výsledky opravdu máme. Daří se nám pomoci paní, která měla hodně zdravotních problémů. Vše bohužel bylo způsobeno neláskou v rodině. Díky jejímu nastavení – hodnota sebelásky, snáší mnohé věci, ale hledá pomoc.

Pracujeme spolu jak přes tělo (terapie BICOM optima) tak přes mysl (řešíme změnu emočního nastavení a meditujeme) a výsledky jsou opravdu velmi příznivé…

Tato paní ještě doma pravidelně medituje pomocí mých meditačních nahrávek.

Vše lze řešit i na dálku. Paní nám zaslala její suchou kapku krve, díky čemuž jsme u nás v Praze byli schopni vyhodnotit díky přístroji BICOM optima toto:

Následně ji byl zaslán frekvenční čip, který nosí na těle. Dochází k ozdravným procesům. Doporučily jsme výživu a pracujeme na psychice (meditační terapie on-line). Tuto nádhernou zprávu jsem od paní obdržela.

Zdravím vás paní Elen,

píšu, poněvadž jsem dnes velmi nadšená. Po naší schůzce na Skypu jsem se cítila velmi unavená… Pak jsem musela volat na recepci k lékaři kvůli lékům pro mou dceru a ta recepční mě velmi hrubě odbyla. Nejdříve jsem bublala a pak jsem zkusila tu metodu s energií. Uklidnila jsem se a v tom mi jiná paní z recepce zavolala zpět a vše co jsem chtěla vyřídit, tak vyřídila. Bez problému a velmi příjemně. Teď je večer a já nejsem unavená. Jsem energická a jdu si zaběhat. Ještě jednou moc děkuji a zase se domluvíme.

J.