Stále častěji se setkávám s lidmi, kteří jsou sami a v hloubi duše hledají toho pravého / tu pravou… Málokdo se ale pozastaví nad tím, že cesta k tomu pravému protějšku vede skrze nás samotných.

Potřebujeme nejprve vyřešit vztah k sobě. Zharmonizovat uvnitř sebe sama vnitřní ženu a vnitřního muže. Když uvnitř nás budou v harmonii, bude i vztah s opačným pohlavím v harmonii tam venku.

Tuto nevyrovnanost mnohdy vlečeme napříč rodovými liniemi a málokdo ví, jak s tím pracovat. Pokud se nám podaří vyladit v sobě negativní programy, které nás ovládají díky negativním zkušenostem a podle kterých mnohdy v afektu jednáme a pak se na sebe zlobíme, najdeme cestu, jak srovnat tuto dysbalanci mužské a ženské energie.

Každý člověk vyzařuje energii na základě emočního nastavení.  Pokud je v nižších vibracích díky své negativitě, tak těžko potká, respektive dlouhodobě bude tvořit harmonický pár s člověkem pozitivním ve vyšších vibracích.

Každý přitahujeme to, co vysíláme. Své zrcadlo… Svého učitele… Zrcadlí nám to, na čem máme ještě pracovat.

Proto je potřeba pracovat na svých emocích a zvyšovat tím své vibrace, zvedat je na základě očisty negativních programů v sobě.

Když chceme najít „lepšího“ partnera, než byl ten minulý, musíme být nejdříve „lepší“ my, abychom ho dokázali přitáhnout.

Proto jsme se rozhodli k této akci a pojmout ji trochu jinak než běžné seznámení

Těšíme se na vás ????