Čím jsou naše semináře výjimečné?

Zažijete zde ojedinělé techniky, které jsou podloženy 2,5letým studiem zahraniční školy metafyziky, parapsychologie, spirituální terapie a svou životní praxí. Propojuje se zde jak vědecký, tak lékařský úhel pohledu a neopomíjí se právě duchovní aspekt, který nám dlouho chyběl, aby posoudil zdravotní stav člověka.

Už i Barbara Brennan známá fyzička, dlouholetá pracovnice v NASA a světoznámá léčitelka přišla na to, že nemoci vznikají především na energetické úrovni, a až poté se zhmotňují a projeví v našem fyzickém těle.

Poté co jsem zapojila do svého programu i tyto techniky se s touto filozofií naprosto ztotožnuji. Velké změny vidím nejen u sebe, ale i na svých klientech a především na svém pracovním týmu. Tito lidé začali být klidnější, vyrovnanější, lépe zvládají životní situace, stres a hlavně našli sami sebe.

To k čemu jsem došla v rámci své praxe nazývám evolucí a jsem přesvědčena, že si život tvoříme sami, podle našich vibrací buněk, které korespondují s naším psychickým a emocionálním nastavením v dané chvíli.

A proto se na našich seminářích věnujeme komplexnímu nastavení člověka, jak z pohledu fyzického těla, kterému dáváme energii v podobě stravy, tak i emocionální a mentální úrovni.

Naše semináře jsou ojedinělé v tom, že nemalou část věnuji teorii, proč se nám děje v životě to či ono, jak to ovlivnit či změnit. Jsou doplněné o nezvyklé meditační techniky, při kterých dochází k hlubšímu prožitku problémových situací, které jsou mnohdy hluboko zakořeněné v podvědomí, jako jsou nepříjemné zážitky z dětství, nevyřešené situace v současném a minulém životě (nevydařené partnerské vztahy, velká zranění ze ztráty blízké osoby, nepřijetí emocí,…).

Cílem těchto seminářů je přijetí, že život si tvoříme sami a změnou myšlení a pocitů ho můžeme změnit.

Náš první seminář proběhl 30. června a musím říct, že tento seminář byl první z mnoha připravovaných a skončil nad mé očekávání.

Nové termíny seminářů vypisujeme průběžně na stránkách www.dlinefit.cz a najdete je také v událostech na facebooku DLINEfit. Semináře jsme rozšířili i do dalších míst v rámci České republiky (Praha) či do prostředí malebných hor – Beskydy.