Jsem velmi ráda, že nastává doba, kdy věda – kvantová fyzika odkrývá skutečnosti, které nám byly cizí. Je to evoluce.  A takto bychom měli přistupovat i v chápání lidského těla a psychiky.

V dnešní době už vnímáme, že každý z nás je ovlivňován svými vlastními vibracemi, které si tvoří svým vlastním emočním nastavením. Emoční nastavení je spjato s naším myšlením a pocity. Tady jsme ve shodě. Je potřeba toto nastavení změnit. Ale metody změny jsou různé…

Parapsycholog už pracuje nad rámec fyzického těla.  Pracuje s energiemi, napojuje se na vědomí. Pracuje už nejen s fyzickým tělem, ale i duševním a duchovním. Dokáže vyladit a zharmonizovat biopole, aurické vrstvy, čakry.

Čakry dodávají energii do fyzického těla, předávají ji do meridiánů a pomocí nich se dopraví až ke konkrétním orgánům.

Vše je energie, která se někam přesouvá za nějakým účelem. A je potřeba, aby tato energie byla v harmonii a nebyla nikde blokována.

Energetická terapie

Pomocí této terapie, kterou provádím dojde k harmonizaci těla, duše i ducha. Výhodou této terapie je to, že klient jen relaxuje a nemusí nic rozebírat. Jen vleže u krásné hudby vnímá energii, která vyladí vše, co je dovoleno.

Toto jsem napsala, protože výsledky jsou nadčasové, klienti nechápou, jak je toto možné… Zbaví se i dlouhodobých fyzických problémů, které jsou psychosomatické.

Pokud máte zájem tuto terapii a mnohé jiné absolvovat, stačí se pouze objednat.