Přišla za mnou mladá žena, která měla problém ve vztahu se svým manželem. Sama už 3 roky na sobě pracovala, byla rozhodnutá se odstěhovat a rozvést. Manžel ji úplně nenáviděl, pohrdal jí. Mají tři děti. To první si přála velmi nuceně, až to skončilo umělým oplodněním.

Zjistila jsem, že je ještě potřeba pracovat na jejím emočním nastavení. Řešily jsme vztah s rodiči, pročistily jsme ho pomocí speciálních terapií rodové linie. Nakonec nastal den, kdy se zmínila o tom, že nemůže vidět filmy, kde je násilí na ženách.

Díky tomu, že stále poslouchala meditační nahrávky a otevírala své podvědomí, byla připravená k meditaci karmy.

Příběh

Kdysi v dávných dobách zažila to, že její muž naléhal na ni, aby měli spolu dítě. Tak násilně, až se to podařilo. Ale v ní to zanechalo pocit znásilňování – bezmoci.

Po meditaci zjistila, že tento pocit byl stejný v jejím současném životě, ale v jiném podání. Její muž ji začal nenávidět, že stála o dítě za každou cenu. Až se mu znechutila. Vidíte tu podobnost? Vše se jí zrcadlilo…

Její duše si připravila tuto karmu k řešení. Jistý manžel v minulém životě byl nynější tchán a její současný manžel byl kdysi její nechtěné dítě.

Je to neuvěřitelné, ale tím, že to pochopila a vše odpustila, přestala vysílat podvědomou nenávist vůči těmto lidem a rozpustila svůj hněv.

Kdo ví, jak to dopadne? Buď se vše urovná, nebo si duše předaly to, co měly a rozejdou se.

Toto je parapsychologický přístup. Tyto věci se vždy otevírají, až když nastane správný čas a je to dovoleno!

Meditační nahrávky naleznete na meditujdoma.cz. Pevně věřím, že vám pomohou na vaší cestě k procitnutí…