Přišel ke mně klient, který řešil úplně ztroskotaný život. Zvláštní bylo to, že měl velice aktivovanou Kundalini sílu (napojení na universum neboli vesmír). Cítil, že se mu dějí věci, které těžko popisuje, cítil své vibrační pole, zvláštní sílu. Vyloženě otevřené dveře k tomu, aby myšlenkou zhmotňoval, co chtěl.

A právě o to jde

Mnoho z nás už ví, jakou sílu mají naše myšlenky a pokud jsou poháněny takovou silou jako je KUNDALINI síla, tak se zhmotňují téměř okamžitě.

Chybělo ale to zásadní – očistit jeho myšlenky. Byly sebedestrukční. Bylo potřeba zjistit, jaký karmický program je ovládá. Šla z něj totiž cítit bezmoc a vztek na to, že se nedokáže pohnout z místa.

Provedli jsme několik terapií a pak jsem provedla terapii karmy, kde se tento příběh odkryl. Po ukončení této terapie se mi svěřil, že kdysi mu nějaký jasnovidný člověk celý tento příběh vylíčil. Měl ho zapsaný.

Tím chci říct jen toto…

Bez očisty našeho programu (negativních vzpomínek) se nedokážeme napojit na intuici a být šťastní. Je potřeba terapeuticky tyto situace pročistit. Myšlenky se tvoří buď ze vzpomínek nebo k nám jsou seslány díky intuici.

Toto je velká změna, která dokáže úplně změnit náš život. Až uvnitř nás to zasažené místo bolestných vzpomínek zaplní sebeláska-sebehodnota, jen tehdy za sebe převezmeme zodpovědnost a víme, co máme dělat.

Pokud náš mozek pracuje v programu vzpomínek (karma), dokáže nás kdokoli ovládat a manipulovat. Stále díky tomu nás to vede se tou karmou zabývat a vyřešit ji.

Má práce je o tom, předat Vám svou zkušenost – nikdo vás nebude ovládat, pokud dokážete ovládat sami sebe.

Meditujte – čistěte svůj negativní program a tím čistíte i kolektivní vědomí….

Pokud cítíte, že byste potřebovali také pomoct, ráda vás uvidím v mé poradně nebo na meditacích. Nově jsem pro vás připravila také seminář ho´oponopono, kde si podrobně vysvětlíme teoreticky i prakticky cestu sami k sobě. A jestli raději preferujete samostudium, nabízím i meditační CD s meditační knížkou.

Kdo to dokáže, už ví… je to PROCITNUTÍ.