Semináře (Ostrava)

Ukážeme vám, jak zharmonizovat své tělo. Osvobodíme vás od zátěží rodových linií. Meditací vám pomůžeme ve svém reálném životě zažívat hojnost. Přijďte a žijte svobodný život naplněný bohatstvím. Seminář je určen pro ty, kdo se již s meditací setkali.

Harmonogram

10:00 – 10:30 Úvodní přednáška, seznámení s programem

10:30 – 11:00 MEDITACE (Elen Malá)

Řešení minulosti na osmé úrovni vědomí Pomocí této meditace se můžeme zbavit různých emočních pocitů jako je strach, obava, nejistota, nedůvěra, závislost, hněv, … Touto meditací hloubkově pročištíme jednotlivé čakry. V každé čakře jsou díky podvědomí ukryté příběhy, které je potřeba rozpustit vzájemným odpuštěním.

11:00 – 12:00 PŘEDNÁŠKA

Strava – energie pro tělo a mysl V rámci této přednášky se budeme podrobně zabývat vašimi stravovacími návyky a navrhneme správné řešení, abyste se cítili dobře.

12:00 – 13:30 Oběd (vlastní)

13:30 – 14:30 PŘEDNÁŠKA a volná diskuze s Elen

Jak můžeme změnit naše vnitřní nastavení z pohledu psychosomatiky a meditací myšlenka –> slovo –> čin Dle našeho nastavení si tvoříme vše ve svém životě. Pomocí teoretických ukázek rozklíčujeme i váš případný problém.

14:30 – 15:00 MEDITACE

Čištění rodové linie Zjistíte, jak se cítíte v roli dítěte svých vlastních rodičů. Meditací sjednáme nápravu vzájemným odpuštěním mezi vámi a vašimi předky.

15:00 – 15:30 Přestávka a volná diskuze

Jak můžeme změnit naše vnitřní nastavení z pohledu psychosomatiky a meditací myšlenka –> slovo –> čin Dle našeho nastavení si tvoříme vše ve svém životě. Pomocí teoretických ukázek rozklíčujeme i váš případný problém.

16:00 – 16:30 Přestávka a volná diskuze

15:30–16:00 MEDITACE

Hojnost Abychom žili šťastně a spokojeně v hojnosti, potřebujeme si srovnat emoce, své vnitřní nastavení, přijmout své Ego. Tak dojde k naplnění a SEBELÁSCE.

16:00 – 17:00 DÝCHACÍ TECHNIKA

Harmonizace energie těla, probouzení síly kundaliny (hadí síly), přijetí nejtěžších emocí, nalezení rovnováhy, maximální energetické propojení Většina meditací probíhá vleže se zavřenýma očima. Provázím slovem a vedu k představivosti. Vše u krásné hudby a svíček.

Termíny konání:
Již brzy

Cena: 1 500 Kč
Kapacita: 6 osob
Provázet vás bude:
Elen Malá, zkušená terapeutka v oblasti výživy a psychosomatiky