Nestačí jen meditovat, je potřeba vyladit i poškozené fyzické tělo, jen tak jsme v rovnováze

Jednoho dne mě navštívil mladý muž, který byl hospitalizován na psychiatrii a ten den propuštěn. Užíval silná antidepresiva, bylo mu z toho hodně špatně. Zoufale žádal o konzultaci na základě doporučení. Měl velké strachy, že zemře, bušilo mu srdce, nic nepomáhalo.

Už zvláštní bylo, že měl na těle samé boule. Lékaři mu sdělili, že to je tukového původu. Nejprve jsme prováděli meditace na zklidnění strachu a paniky, kterou měl. Doma meditoval všechny meditace, které jsou součástí projektu www.meditujdoma.cz. Ladili jsme i duševní tělo, kde měl spoustu bolesti z minulosti.

Později docházel na silnější energetické terapie. Hodně se zlepšil a zklidnil. Nicméně mi stále má intuice napovídala, že je nyní potřeba diagnostika fyzického těla. Nelíbily se mi ty jeho boule. Vím, co umí meditace, ale pokud je poškozeno fyzické tělo, je potřeba ho fyzicky dát do pořádku.

Absolvoval diagnostickou konzultaci na přístroji Bicom Optima II generace. Jedná se o frekvenční přístroj, který u mnohých případů zjistí a odstraní skutečné, často skryté příčiny onemocnění. Naměřili jsme zde více přetlaků, neproudila energie, detoxikační cesty byly velmi zablokované. Zjistili jsme velký přetlak i oslabení centrální nervové soustavy a mozku. Proto mu bušilo srdce a právem se bál, že zemře, pokud se něco nezmění. Tělo volalo o pomoc. Jednalo se o parazitární zátěž, primární příčinou byla toxoplazmóza. Proto i ty zapouzdřené bulky na těle.

Po dvou terapiích na přístroji Bicom Optima, kdy jsme vyváděli tyto nežádoucí parazity ven z těla, se stav klienta hodně zlepšil.

Závěrem pouze krátká věta: „Tělo a duše potřebují být v rovnováze…“