Tato meditace patří ke klíčovým meditacím, protože veškerá ublížení jsou mnohdy hluboce zakořeněná v srdeční čakře. Veškerá ublížení prožíváme přes bolest v srdci – centrum naší lásky ve fyzickém těle. Pokud nám odejde blízká osoba (smrt, rozchod), máme srdce plné bolesti. Uzavře se a na fyzické úrovni a začnou problémy, které se týkají srdce (vysoký krevní tlak, arytmie, zvýšený cholesterol, cévní problémy a může to dojít tak daleko, že nám takzvaně „pukne srdce žalem“ – infarkt). Partnerství je ale o vztazích všeobecně – vzájemných vztazích, ale především o vztahu sám k sobě!

vzajemne odpusteni meditace
Odpuštění…

Více se teď rozepíšu o zablokované srdeční čakře a o tom, jak souvisí s různými nemocemi z hlediska psychosomatiky. Ráda vám předám poznatky i z parapsychologie (duchovního úhlu pohledu).

Víte, že cukrovka (diabetes) souvisí s nedostatkem lásky z duchovního hlediska? Takže kdo má diabetes, je u něj potřeba řešit srdeční čakru, protože se nemá rád. Neváží si sám sebe. Nejedná se vůbec o to, jak moc je schopný ve svém životě. Mnohdy takový člověk chce dokázat úplně všechno na světě z pozice Ega… A víte proč ? Jeho zraněné vnitřní dítě volá: „Halóóó. Tady jsem. Já! Všimněte si mně!”

Bohužel, onemocnění diabetes je na velkém vzestupu. Ne-lásku k sobě si kompenzujeme jídlem a bohužel v uspěchané době, kdy nedokážeme říci NE, má velký podíl na vzniku této nemoci i dlouhodobý stres, kdy slinivka břišní pracuje úplně v jiném režimu (bojovém, ne klidovém).

Kdysi jsem natočila s kolegyní hezké povídání o tom, co dlouhodobý stres způsobuje v našem těle a jak ovlivňuje chod jednotlivých orgánů. Má pomalé, za to fatální následky. A určitě mi dáte za pravdu, že u lékaře se vás zeptají: „Kdo měl diabetes v rodině?” Po kom to tzv. máte? Matka? Otec? Prarodiče? Jedná se o rodové linie. A tady je zase potřeba pracovat především na srdeční čakře ve vašem fyzickém, ale i duševním těle. Tady jsou uložené všechny záznamy a příčina. Díky psychosomatice dokážu tu příčinu najít nejen ve fyzickém těle (tam se jen zhmotní, abychom si ji všimli), ale díky studiu parapsychologie dokážu klientovi vysvětlit to, že skutečně sídlí v jeho duševním těle. Jak stále říkám, je to EVOLUCE. Potřebujeme se nebát vidět dál… Musí to mít logiku a pak tomu dokážeme uvěřit. Kolem nás jsou neviditelné věci, které malé děti už dnes běžně vidí. A časem k tomu dojdeme i my dospělí.

Příběh z mé poradny

Přišel ke mně starší pán z vesnice. Byl velmi slabý, nemohl ani chodit. Neměl skoro barvu v obličeji.

audio příběh

Co proběhlo u lékaře?
Dostal mast na nohy! Ne nevysmívám se. I to je dnes možné… Žádná vyšetření. Bylo to na vesnici u obvodního lékaře.

Co jsem řešila já?
Řešila jsem výživu – zvýšení pitného režimu a užívání molekulárního vodíku. S tím mám výborné zkušenosti, co se týče nárůstu energie. Hezky to zabralo. Pán se na brzké kontrole cítil lépe. Měl však respekt z terapií, ale díky tomu, že cítím energie, doporučila jsem mu terapii, která umí doplnit energii do čaker a aury. Souhlasil.

Pak jsem ale zjistila, že v jeho energetice je otisk (mrtvá duše). Jedná se o energetický otisk člověka, který zemřel. Ptala jsem se pána, kdo by to mohl být? Kde bydlí? Bohužel ho nic nenapadlo. Provedla jsem tak terapii, kdy jsem jeho biopole vyčistila. Sdělila jsem člověku, který pána doprovázel, co jsem řešila. Oznámil mi, že před 2 lety se stala tragédie – pán ne svou vinou srazil člověka (drogově závislého), který zemřel. Tím šokem si zablokoval srdeční čakru a ve své energetice uvízl otisk energie toho zesnulého člověka. Časem se to vše projevilo na fyzické úrovni. Také si říkáte, až kam sahá příčina problému ?

Aktualizace článku k 5.8.2019

A jak pokračuje příběh s pánem, který nemohl ani chodit?
Byl u mne na 3 kontrole. Metabolicky si ozdravil tělo z 61 let na 49 let. Přikládám jeho poslední měření a jsem velice ráda, že během tak krátké chvilky se dal do pořádku jak fyzicky, tak psychicky.

Vypadá úžasně, cítí se skvěle. Už vysadil antidepresiva, protože v době, kdy ztrácel sílu, přestal i spát. Nyní spí dobře, zbavil se i vysokého krevního tlaku. Svěřil se mi, že celý život je neprůbojný, že ho dost ovládá strach. Provedli jsme terapii – odnětí implantátů strachů, které si tvoříme jak ve fyzickém tak i duševním těle. Po meditaci úplně zářil. Myslím si, že nyní je úplně zdráv.

Dobrý den p. Malá, díky Vám jsem získal zpátky energii, zbavil se vysokého krevního tlaku, naučil se o sebe starat. Po meditaci, kdy jsem se zbavoval strachu, který mě dlouhodobě ovládal, jsem přestal řešit malicherné věci.

Už chodím do práce a je mi skvěle. Což dokazuje i můj metabolický věk, který se posunul z 61 let na 49 let. Stále užívám molekulární vodík 1x denně – preventivně.

Děkuji za vše Pavel K.

Rozhodla jsem se, že začnu tyto příběhy zveřejňovat, protože je potřeba to umět vysvětlit a nebát se toho. Žijeme ve světě energií! Měli bychom to začít vnímat a být stále nohama pevně na zemi.

Celou meditaci srdeční čakry a další praktické meditace pro Váš život naleznete zde: meditujdoma.cz