Začala jsem provádět meditaci vnitřního dítěte jiným způsobem, než je běžné a dějí se věci. Jednoduše ho nechám vyrůst….

Stále se zaobíráme vnitřním dítětem. To je to naše JÁ, ale pokud nevyroste, stále se bojí nebo vzteká, což je pro malé dítě přirozené. Takto se totiž vyvíjí. Ale je potřeba, aby mé JÁ bylo mým parťákem, a proto potřebuji, aby také dorostlo do mého věku a ztotožnilo se se mnou.

Toto jsem provedla sama na sobě a byla to nádherná terapie, kdy jsem se měla o koho opřít právě v nelehké době, kterou mám za sebou.

Provedla jsem totální změnu a beze strachu… Respektive i strach mi byl oporou, protože už vím, jako to dospělé JÁ, jakou má funkci v nelehké době. Ale to malé dítě se jen bojí… neví to.

Věřte mi, přestanete se bát, už nebudete jednat z pozice dítěte, ale dospělého člověka. Nebojte, to dítě tam zůstane a kdykoli se můžete na něj napojit v jakémkoli věku, což je krásné.

Vše v nás zůstává, jen je potřeba to propojit a nechat dorůst…

Takto chci provést první hromadnou meditační terapii s vámi v Praze i v Ostravě. Objednávat se můžete již zde.

Jestliže preferujete osobní přístup, nabízím i individuální meditační terapie, na které se vám budu věnovat celou hodinu a půl.

Moc se na vás těším
Elen

Pokud máte zájem se mnou meditovat i z pohodlí domova, zakupte si mé meditační 3CD. Při koupi těchto CD dostanete zdarma brožuru- průvodce meditací.