(tj. ozdravení organismu – regenerace až na buněčné úrovni)

Přišla ke mně má dlouholetá klientka, která se o sebe hezky stará, dodržuje zdravý životní styl, doplňuje živiny. Přišla asi po roce a sdělila mi, že si objednala krabičkové stravování, ale že je dost unavená, že večer má hlad. Co je špatně?

Ze své praxe vím, že to značí nevyrovnaný poměr živin na daný metabolismus. Stravu měla velmi hezky zvolenou, jen jsem zjistila i u měření, že má nedostatek bílkovin, které potřebuje její tělo. Toto už je individuální práce, dá se to skloubit jíst zdravě a doladit chybějící živiny. V jejím případě jsme bílkoviny doplnili formou proteinu. A vše se vyladilo.

Před užitím krabičkové stravy

Užívání krabičkové stravy – velmi zdravá strava, jen bylo potřeba zvýšit hodnotu bílkovin (protein)

Porovnávací graf:

Zde je patrný nadbytek sacharidů a nedostatek bílkovin. Není to nic dramatického, akorát to vysvětluje to, že byla unavená a měla hlad… Tělo stále čekalo na chybějící přísun bílkovin. Bylo potřeba to upravit z hlediska poměru živin přímo na její metabolismus. I toto patří do celostní medicíny: péče o tělo – strava – správný poměr živin.

sacharidy : bílkoviny : tuky

Mnohdy totiž únava fyzická i psychická souvisí s nevyváženým poměrem živin. Po dodání tohoto Proteinu Shake 7.2.

Diagnostika kapky krve

Nevyvážený poměr živin dokáže zjistit diagnostika vaší kapky krve, kterou také absolvovala. V případě této klientky nešlo o nic dramatického, protože se o sebe stará. Její krev je volně plovoucí, čistá plazma. To jen dokazuje, že bylo potřeba malinko upravit stravu.

Pokud máte pochybnosti o vyváženosti živin, můžete se objednat. Předejdete tak mnoha zdravotním problémům do budoucna.

A nyní o ozdravení metabolického věku o 5 let za 14 dní

Toto se událo díky tomu, že užívala alkalické trio. Alkaline booster, molekulární vodík a tablety greens.

Sledování pokroku

Co říci závěrem, pokud si klient vyladí stravu a regeneruje své tělo včetně stresu až na buněčné úrovni pomocí molekulárního vodíku, tělo se mu odvděčí… Je mu dobře fyzicky i psychicky. Vyzařuje pozitivní energii.