Velmi ráda se s vámi podělím o příběh, kdy přes úpravu hmotnosti a detoxikaci jsme se s klientkou dostali až k meditacím.

Paní mi u první návštěvy striktně sdělila, že meditovat NIKDY nebude. Byla hodně uzavřená a bylo cítit, že už je vyčerpaná. Samozřejmě, že jsem to akceptovala. Vždy se nacítím na klienta a nechám ho vést sebe sama. To je přesně ta cesta. Rozhodne on, co je pro něj dobré v danou chvíli. Převezme zodpovědnost. Pak je mezi námi důvěra a ta je klíčem k dalšímu posunu a práci na sobě.

Paní byla velmi unavená, měla trávicí potíže. Potřebovala provést detoxikaci a změnit životní styl. S jejím souhlasem mohu zveřejnit i snímky kapky krve před změnou a po změně. Na první pohled je tato změna patrná.

Pozorování živé kapky krve 24. 10. 2018

Hustá krev – nedostatečný pitný režim. Červené krvinky díky tomu špatně přenášejí kyslík. V plazmě plavaly nečistoty. Vše vykazovalo nedobré trávení. Z toho obrázku odborník vyčte podstatně více. Pro tento článek je to spíše o vizuálním pojetí. Krev je hustá, zanesená. Při zvětšení červené krvinky jsou zubaté poškozené. Mnohdy i stresem.

Snímek před
Zvětšený snímek před

Pozorování živé kapky krve 12. 6. 2019

Krev je skoro čistá, červené krvinky jsou volně plovoucí. Každá krvinka přenáší kyslík. Pokud jsou rozlepené, tak jsme více okysličení. Díky tomu má paní více energie. Nyní se cítí úžasně.

Snímek po
Zvětšený snímek po

A víte, co mě vedlo ke zveřejnění toho příběhu? To, k jaké důvěře mezi námi došlo. Paní mi na poslední kontrole sdělila, že je šťastná, že přišla. Pak se mě i kolegyně, která provádí kapku krve zeptala, jestli může něco udělat? S údivem jsem se zeptala: „Co?” A ona nás dlouze objala a pak mi řekla: „Můžu přijít někdy meditovat?” Tento výsledek mě na mé práci těší nejvíce. Rozjařené srdce klienta.

A jak říkám se změnou můžeme začít odkudkoliv.

Začalo to detoxikací…