Zhruba před rokem ke mně přišel pán – velmi hubený, ve tváři velmi smutný. Přišel řešit svůj diabetes. Krevní cukr stále stoupal nahoru a už nevěděl, co si má s tím počít. Dozvěděl se, že jsem poradce pro výživu, tak čekal, že budeme řešit pouze stravu a celkově posílíme fyzické tělo.

Jsem známá tím, že na problémy pohlížím očima  psychosomatiky.

Byl velmi překvapen, když po delší vzájemné konzultaci jsem mu sdělila, že budeme meditovat.

Tento pán měl vleklé psychické problémy ve vztahu, které vyústily v těžký rozvod, kde děti byly rukojmí a tohle nesl fatálně. Jeho dcera se z toho začala postupně také hroutit a nabírat na váze. U ní hrozil stejný problém.

Samozřejmě, že jsme řešili fyzické tělo, podpořili enzymatickou činnost slinivky břišní. Také jsme odkyselili tělo (stresem klesá hodnota pH ). Lehce upravili stravu a začali pracovat na změně mysli.

Pán docházel na silné individuální terapie a meditoval i doma pomocí mých meditačních nahrávek na www.meditujdoma.cz.

Docházel jednou měsíčně. Už po 3 terapii se začal cítit lépe. Pracoval především na své sebehodnotě a své síle. Nedokázal si odpustit své selhání. Tím postupně docházelo k sebedestrukci, tělo si vybralo slinivku břišní.

Je to zhruba rok a minulý týden mi pán oznámil, že hladina cukru je v pořádku, byl tak nadšený!!!

Jeho mysl se naladila na pozitivní frekvence a najednou začaly i změny venku. Začal se uzdravovat i na fyzickém těle. Zvýšení vibrací díky myšlení se propíše i do našich buněk fyzického těla. Najednou zase cítil smysl života.

A přivedl s sebou i dceru. Začala se mnou meditovat. U ní byl stejný program sebedestrukce. Bylo potřeba ho odblokovat pomocí speciálních terapií rodových programů.

Už na druhé terapii se mi pochlubila, že si dala upravit vlasy a koupila si hezké nové brýle. Začala se přijímat. I tohle přispělo k uzdravování toho pána, viděl cestu ven i u své dcery, o kterou měl velký strach. Vše se jim nyní daří řešit a ve zdraví!

Nepodceňujte dlouhodobý stres, dokáže způsobit těžká onemocnění těla i psychiky.  

Věřte, vše má své řešení. Z každého problému vede cesta. Jen ve strachu nebo nenávisti ji nevidíme.  

Jen tak málo stačí… hledat a najít příčinu.