Ráda bych přidala další příběh z mé poradny, spojený s užíváním RECOVERY with HydroFX, se kterým mě spojuje jak můj příběh, tak příběhy mých klientů.

Proč potřebujeme molekulární vodík?

„Ve zdravém organismu žijícím ve zdravém životním prostředí (málo míst na světě) se tvoří molekulární vodík ve střevě trávicím procesem automaticky.

V dnešní době obrovské chemizace potravy, vzduchu, vody a hektického životního stylu se u běžného jedince tvoří pramálo, mnohdy vůbec!

Způsoby užití molekulárního vodíku

• Ionizace vzduchu
• Voda obohacená o molekulární vodík
• Patentovaná směs v tabletách – Dušan Miljkovič, Ph.D. (2010)

Patentovaná formule v tabletách

Jedná se o nejúčinnějšího bojovníka s oxidativním stresem. Navrací přirozenou acidobazickou rovnováhu. Po požití této patentované směsi dojde v zažívacím traktu k reakci, při které se v těle uvolní velké množství záporně nabitých částic molekulárního vodíku. Vzhledem k malé velikosti proniká do energetických center buněk – mitochondrií. Jako jeden z mála je schopen proniknout k DNA, kde „obnovuje“.

Příběh z poradny:

Přišel ke mně mladý kluk, který měl problémy s ušima. Jednalo se o Tinnitus – stálé pískání v uších, které si způsobil i trochu nezodpovědným zacházením. Když jsem si však vyslechla celý jeho příběh, tak mi došlo, že to má i duchovní příčinu. Vše se stalo shodou okolností, když se přistěhoval ke své matce po delší době, uši začaly reagovat.  Cítila jsem, že tam mají i nějaký vztahový problém, takže jsem navrhla řešení. Nasadili jsme Recovery (vodík) a provedli i energetickou terapii, kdy mi klient sdělil, že cítil obrovský tlak a jako by mu něco vyletělo z uší. A ulevilo se…

Toto mi poté napsal:

Dobrý den,

abych řekl pravdu, přijde mi, že se cítím hodně podobně, než když jsem začal užívat vodík. Ale ten den po terapii večer byl zvláštní. V jednu chvíli mi přišlo, že ze vteřiny na vteřinu jsem skoro neslyšel a pískot se zesílil a potom se to zase hned vrátilo do normálu. Každopádně bych měl zájem o další konzultaci.

S pozdravem,
Vojta 

A za chvíli přišel dodatek…

Dobrý večer,

zapomněl jsem vám sdělit jednu věc, kterou jsem si uvědomil až teď. Dnes se mi již 2x stalo, že když jsem si zacpal uši, tak tam Tinnit nebyl. Možná to má spojitost s vodíkem.

Ještě je potřeba se tomu věnovat, to by byl zázrak, kdybychom za den vše vyřešili… ale vím, že se to podaří.

Reference klientů užívající Recovery:

Martin
sportovní výkon

Paní Malá,

děkuji moc za podporu! 2 hodiny před hokejem jsem dal akcelerátor a chia semínka, půl hoďku před a po 3 vodíkové tabletky. Bruslil jsem, jako kdybych měl o 20 kg méně! A vyhráli jsme 🙂

Vloženo: 17. 9. 2018

Aneta M.
alergie a bolest krční páteře

Vodík jsem začala užívat před třemi lety, kdy jsem trpěla bolestmi krční páteře po pádu na snowboardu a kvůli potížím s alergií. Zhruba dva měsíce jsem brala zvýšené dávky a pociťovala jsem stále ustupující bolest hlavy a alergie mi do třech měsíců zmizela úplně. Nyní beru vodík v minimálních dávkách, pokud mám zvýšený sportovní výkon, tak dávky zvýším. Co se týče užívání Recovery, tak ho mohu vřele doporučit každému, opravdu je to zázrak 🙂

Vloženo: 17. 5. 2017

Patrik O.
vyčerpanost, spaní, výkon, regenerace, krev

7.2 Recovery with HydroFX™ jsem začal užívat v době, kdy jsem se celkově cítil vyčerpaný, špatně jsem spal a necítil se dobře a to i přestože jsem se snažil vysoké pracovní nasazení vyrovnávat pravidelnou sportovní aktivitou.

Na začátku jsem užíval 3x denně 2 vodíkové tablety. Tuto dávku jsem držel 3 týdny, kdy procházel můj organismus celkovou očistou. Začal jsem se cítit lépe a tak došlo ke snížení dávky na 2x 2 tablety denně po dobu cca 2 měsíců.

Subjektivně se cítím celkově vitálnější, ve větší kondici a mám pocit větší fyzické síly, což je znát zejména při sportování, kdy mám v podstatě nulovou únavu. Úžasná je také regenerace po zátěži, opět zejména při i po sportu, kdy v podstatě neznám zakyselení svalů a návrat do kondice je velice rychlý. Také kvalita spánku je podstatně lepší.

Tento můj osobní názor je nyní podpořen výsledky z roční zdravotní prohlídky, kdy sestřička prohlásila „takové testy bych chtěla mít sama“… tuky, cukry a ostatní hodnoty z krevního rozboru se výrazně zlepšily, tlak mám v pořádku.

Dnes již užívám 2 tablety denně, ráno hned po probuzení na lačno pro prevenci a udržení dosažených výsledků. 7.2 Recovery with HydroFX™ a Vaši péči mohu jednoznačně doporučit.

Vloženo: 23. 4. 2017

Vladimír K.
Bechtěrev, záněty šlach i oka, vodík hasí záněty

Dobrý den,

teda klobouk dolů za takovou odpověď a moc děkuji za Váš čas který jste do ni vložil. To nejvíc co muže jeden druhému dát je čas… S Recovery 7.2 mam moc dobré zkušenosti. Mám už léta Bechtěrevovu chorobu a s vodíkem mam moc dobré zkušenosti…. vodík doslova hasí chronické a dlouhodobé záněty. Ale musím ho užívat ve vysokých dávkách…třikrát denně jedna tableta je málo, ale když jim cely den po dvou hodinách tři tablety tak za tři dny jsem jako rybička a vyřešil jsem Bechtěreva, chronickou kopřivku, zánět v oku který mam chronicky díky Bechtěrevu, záněty šlach ..úponů…atd. přestal jsem kulhat a můžu i sportovat. Takhle mi to vydrží třeba 2 týdny a pak se to postupně začne horšit…ale 14 dni jsem zcela zdrav. Chtěl jsem to zkusit užívat třeba týden místo tři dnu …nebo i měsíc vkuse, a to by vtom byl čert abych to nepřeléčil a nevydrželo to napořád… Jenže pak se Recovery ztratilo a jsem moc rad, že už se dá zase sehnat. Každopádně Recovery 7,2 určitě objednám. Díky za odpověď ať se daří a přeji hezky den.

Výtah z druhého e-mailu

… Bechtěrevova nemoc je údajně neléčitelná, ale podle mého názoru je každá nemoc léčitelná. Je už celkem známa věc a ví se to už dávno, běžné to jde vygooglit, že Bechtěreva způsobuje bakterie klebsiela pneumonia, která běžné žije ve střevech a vlivem stresu dochází k tzv. propustnosti střev, tím dochází k uniku těchto bakterii do těla a jelikož jsou v místech kde nemají co dělat, Z tlustého střeva je to nejblíže k SI skloubeni, kde začíná bechtěrev. Tělo reaguje autoimunitní reakcí na tuto bakterii a vzniká zánět…je to už běžně známé, ale lékař vám to neřekne… ti řeknou ze bechtěrev nemá nic společného ze střevy, ale předepíši lék sulfasalazin, který léči i Crohna což je střevní nemoc… 😀 ..rovněž autoimunitní… Zkoušel jsem všechno… homeopatie, odkyseleni, odčerveni, odkovení, mms, plazmový generátor, zapper, urinoterapie, jonašovky, roky jsem byl vegetarián, pak vegan. Měl jsem 55 kilo a všichni si říkali, že mam rakovinu… ale vysvětlete, že řešíte záda…to nikdo nepochopí… na záda to nemělo vůbec žádný vliv… ba naopak… přidali se vyrážky, ztráta vlasu… no děs… vyhodil jsem za vše možný velmi mnoho peněz, ale nic nepomohlo. Veganství a vegetariánství fungovalo možná před 30ti lety, kdy jablko bylo jablko, ale dnes všechno ovoce a zelenina obsahuji ani ne desetinu živin co dřív… dnes jím řekl bych 60% zelenina, 30% maso a 10% zdravé tuky avokádo, vejce, ořechy, semena, bobulové ovoce atd… přece jen bechterev je chronicky zánět… V podstatě každá nemoc je zánět, akorát někde jinde a jmenuje se po doktorovi, kterej to objevil…Vyhnat zánět a breberky, který ho způsobuji a vyženeme celou nemoc. Ale chce to trpělivost a dat tomu čas. Jsou ale berličky, který to múzou vše umocnit například vodík. Mě se osvědčil i rakytníkový olej… Určitě musím zmínit meditace… dokud budeme jen řešit záněty a ne i jejich příčinu, která je v hlavě, tak se nezbavíme nemoci nikdy úplně… Zni to divně, že je to v hlavě, ale když pochopíme ten mechanizmus tak to dává smysl… stres, potlačovaní emoci, deprese = propustné střevo = unik do těla všeho možnýho = kde se to usadí tam nato reaguje imunita (autoimunitní reakce/tělo napadá samo sebe) a  je zánět a když je to par let tak je z toho slušný chronicky zánět…. např. bechtěrev zánět pátere…roztroušena skleróza zánět nervů v mozku… revmatoidní artritida atd…

Každopádně Recovery 7.2 určitě objednám.  Tak ještě navíc  díky vodíku to bude, věřím, úplně vyřešeno 🙂 mel jsem období kdy jsem z postele lezl po čtyřech a každé ráno cvičil…teď vstanu jako normální člověk, normálně chodím i když trochu někdy cítím bolest když dlouho sedím… bez pohybu to nejde… hlavně chůze a kolo… běhat delší vzdálenost nemůžu, ale třeba tenis si už zahraju což bylo dřív nemyslitelné…posiluju s činkami, váha jde nahoru a když někomu řeknu ze mam bechtěreva, tak řekne ze to je asi špatná diagnóza, ale na rezonanci jsem mel velká ložiska zánětu v SI skloubeni. Nedokážu říct, pokud už někdo má velké srůsty páteře a spatnou mobilitu. Jestli mu to pomůže, ale za vyzkoušeni to stoji…

Vloženo: 14. 12. 2016

Pan K.
zvýšení výkonu

Zdravím Vás. Je to neskutečný. moc to nechápu. Začalo to v sobotu při závodech. I když jsem nakonec dojel 27. ale to, jak tělo dokázalo závodit v tempu to bylo něco. Že jsem to pak díky technickým problémům dojel tak jak dojel je nepodstatné. Co je ale zarážející abych naplaval 40 bazénů kraulem, a to ještě s otočkou přes hlavu už nechápu vůbec když předtím jsem mel problém naplavat 10. Musíme se opravdu potkat!!!

Vloženo: 29. 6. 2017

Inka T.
bolesti kolen, spaní

Po operaci obou kolenních kloubů, jsem měla bolesti a velmi špatné spaní. Když jsem se dověděla o molekulárním vodíku snažila jsem se nejdříve sehnat nějaké informace z dostupných zdrojů jako je internet. Zjistila jsem, že jedině 7.2 Recovery je testovaný, patentovaný doplněk stravy k vnitřnímu užití, že byl první na trhu a díky tomu, že je nejprodávanější má i nejvíce referencí. Důležité bylo, že jsem viděla studii, která vyvrátila, že by se jednalo o placebo. Tak jsem zkusila. Průběh byl velice zajímavý. Hned tu noc jsem krásně spala a druhý den jsem prožila bez bolestí. Stejně i další dny. Dnes již beru vodík preventivně 2 tablety denně a když mi není dobře (např. když je extrémní horko) tak si přidám. Věřím, že dnes jsem schopna starat se o mou matku, které je již více než 100 let, hlavně díky povolenému dopingu :).

Vloženo: 14. 2. 2017

Vlasta B.
2. zpráva – onkologický příběh manžela (tatínek Venduli K.) – prostata – po roce

Milá paní Elen,

V prvé řadě Vás srdečně zdravím a k dnešním jmeninám Vám přeji štěstí, hodně zdraví, úspěch, spokojenost, pohodu a dny plné radosti. Ať Vás provází stále dobrá nálada s úsměvem na tváři a neopouští Vás energie, kterou rozdáváte a pomáháte tak nám všem, kteří se na Vás s důvěrou obrací….

V příloze posílám zprávu manžela z kontroly (před chvilkou jsme se vrátili z Prahy) a vše vypadá dobře – nechci to zakřiknout. Sama uvidíte výsledky, ke kterým určitě dopomohlo recovery a vše co jste nám doporučila – moc děkuji!

Vloženo: 17. 9. 2018

Vendula K.
Onkologický příběh tatínka – prostata

Paní Malá,

chtěla bych Vám poděkovat za Vaši pomoc. Můj otec byl na operaci prostaty v prosinci 2013 – tehdy hodnota PSA byla 7,26 a letos v červenci 2015 při kontrole na urologii byla zjištěna progrese hodnot PSA 0,45. Z tohoto důvodu měl otec postoupit léčení na Onkologii formou ozařování.

Otec začal užívat tablety produkující molekulární vodík a doplnil výživu dalšími doplňky stravy. Očistou organismu a doplněním živin bylo PSA upraveno na 0,06, a proto byla RT zatím odložena.

Před týdnem (po 2 měsících pokračování v očistném programu) byl pozván opět k odběru krve a dnes jsou výsledky PSA 0,02, takže odklad trvá a kontrola by měla být v prvním týdnu roku 2016.

Ještě bych chtěla dodat, že otec provedl změnu životního stylu – stravování, pohyb atp. a díky tomu se mu podařilo sundat pár kilo a cítí se skvěle.
Jste skvělá a děláte výbornou věc. Moc Vám fandím.

Vloženo: 28. 8. 2015

F.G. Hlučín
rakovina prostaty

Letos v lednu jsem se dozvěděl od lékaře velmi nepříjemnou zprávu. Diagnostikovali mi po odebrání vzorku z prostaty nádor, zhoubný agresivní podle tabulky č.8. Potom vyšetření kostí-bez nálezu a poté CT vyšetření. Byla prokázána, menší ložiska v uzlinách. Výsledek v krvi PSA 62! Čekal jsem do dubna, než jsem se dostal k léčbě onkologem. Ty dlouhé měsíce jsme řešili s manželkou, co budeme dělat, ale hlavně jsme nechtěli jen nečinně přihlížet co bude. Hledali jsme hlavně možnosti alternativní medicíny. V březnu jsem začal jíst tvaroh se lněným olejem a lněným semínkem podle Budwigové. Začali jsme nakupovat potraviny ve zdravé výživě a tam jsme natrefili na paní Elen Malou. Dala nám vizitku s kontaktem. Objednal jsem se k ní-protože jsem chtěl se sebou něco udělat. Hlavně jsem věděl, že změnou stravy se dají dělat zázraky. Věděl jsem, že to nebude pro mě jako masožravce zrovna lehká cesta a tak jsem se svěřil do její péče.

V dubnu jsem dostal na onkologii 1.hormonální injekci a začal užívat léky. V dubnu/29.4./po odběrech výsledek 73!! Hrůza a strach. Lékař nepodpoří a tak jsme bojovali dál!

Má strava se upravila – hlavně se skládá ze zeleniny, nekonzumuju žádné cukry, maso, pečivo a alkohol. V květnu /16/ jsme nasadili molekulární vodík, Shake a zelený ječmen. Můj organismus se začal rychlým tempem odkyselovat. Začal jsem mít dobrou náladu a chuť cvičit a hýbat se. Odběry 27.5.-výsledek PSA 7!!!Neuvěřitelné-oba jsme měli obrovskou radost, že jsme se vydali správnou cestou. Odběry červen.

onko-PSA 1,6! Odběry červenec PSA 0,7! Srpen PSA 0,4! Září PSA 0,3! Říjen PSA 0,2!

Teď už vím, že úprava stravy a správně zvolené potravinové doplňky mají velký vliv na organismus.

DĚKUJI TÍMTO PANÍ ELEN MALÉ ZA PODANÉ INFORMACE, NADĚJI A CHUŤ NAPLNO ŽÍT!

Děkuji také manželce a dětem, kteří mi nesmírně fandí a podporují. DÍKY!

Vloženo: 3. 10. 2017

Paní S.
rakovina štítné žlázy

Můj příběh, ­ poděkování Elen.

V létě 2013 jsem zašla, pro jistotu, s menší bulkou na krku k lékaři. Bohužel po všech vyšetřeních zněl ortel: rakovina štítné žlázy! Naprostý šok ­ já, která netrpím ani na rýmu? Koncem července proběhla operace, papilární karcinom bohužel v obou lalocích a také meta ve dvou přilehlých uzlinách, po měsíci léčba radiojódem. Nemusím povídat, jaký jsem měla strach. Nejen z té diagnózy, ale také z toho, jak kvalitně budu bez štítné žlázy žít, protože už jsem samozřejmě pročítala web a měla jsem pocit, že snad všichni mají potom nějaké problémy. A taky že jo, při postupném navyšování uměle dodávaných hormonů jsem začala mít psychické a fyzické problémy, jako neustálá bezdůvodná plačtivost, třes v celém těle, nechutenství, bolesti a slabost nohou, no bylo mi příšerně. Moje lékařka říkala, že to musím vydržet, že si zvyknu, dostala jsem i léky na uklidnění, ale bylo to čím dál horší. Zkoušela jsem všechno možné. V té době jsem začala očistný program nastavený paní Malou. Neuvěřitelné ­ během několika dnů úplně ustaly všechny psychické i fyzické projevy, které jsem zmínila. Nemám ještě vyhráno, ale teď už věřím, že to zvládnu. Vrátila se mi energie, nejsem unavená, můžu spát a celkově je mi dobře :­). Chtěla bych Elen poděkovat za pomoc a velkou psychickou podporu, kterou každý pacient s touto diagnózou potřebuje možná ze všeho nejvíce a všem nemocným přeji hodně síly a odvahy hledat a něco se sebou udělat!

Vloženo: 3. 10. 2017   

Molekulární vodík a doplňky stravy

Více informací o molekulárním vodíku a dalších produktech naleznete zde