Pokud chcete v jakémkoli jednání uspět, celé je to postaveno na vaší vnitřní sebehodnotě. Věřte mi, že zde prioritně nerozhodne to, co máte na sobě a jak vypadáte. Rozhodne mimosmyslové vnímání – to, co vysíláte ze svého nitra, to se odrazí v celém rozhovoru.

Jestliže se v hloubi duše máte rádi a věříte si, dopadne to vždy ve váš prospěch. Někdy třeba až s odstupem času. Může se stát, že něco nevyjde, ale třeba toto rozhodnutí vás dovede k jinému, lepšímu výsledku.

Když ale cítíte, že to je ono, po čem toužíte, aby se to podařilo, zde je velmi funkční metoda Ho´oponopono.

Jak na to?

Budete v tichosti s čistým úmyslem vysílat v duchu tyto 4 věty:
miluji tě, omlouvám se, prosím odpusť mi, děkuji ti…

Posíláte je všem do prostoru… Sami poznáte, jak hladce a v poklidu vše bude probíhat. Protože ze svého nitra budete vysílat absolutní lásku všem a hlavně sobě. Ani netušíte, že nejdůležitější na tom všem je to, že negativní emoce, které u toho rozhovoru budete nevědomě tvořit se budou tím úplně rozplývat. A tím vás nezasáhnou. Stále budete v rovnováze a v rovnováze bude i celý rozhovor. A to nejdůležitější… toto vysílá srdce, ne rozum! Poznáte to velmi rychle podle výsledku jednání…

Jednoduše vám může pomoct tato meditační nahrávka, kterou naleznete v meditačním 3CD. Pokud preferujete osobní vysvětlení, ráda se s vámi uvidím v mé meditační poradně.