Mnohdy hluboko v podvědomí máme ukryté bolesti za to, že jsme nebyli dost dobří dle představ těch druhých. Nejvíce jsme chtěli být dobří pro svou matku a otce. Být přijatí takoví, jací jsme. Ale stále jsme museli být jen dobří, poslušní a toto se s námi vleče. Nemohli jsme se mnohdy projevit celiství, říci svůj názor… a být pochopení.

A nyní, v dospělém věku, se toto nastavení promítá v našich životech.
Stále s námi někdo manipuluje, kritizuje nebo neumíme přijmout jiný názor a v důsledku se obviňujeme, že to neokážeme změnit – projevit se. Jedná se o starý program, který spíná při každé této situaci:

„Musím být hodná, nemohu projevit svůj názor, nebyla bych milována.“

Nemohu ale být dost dobrá/rý pro všechny. Každý z nás má své nastavení a na základě prožívání emocí si tvoří svůj současný životní příběh.

Takové nastavení vysíláme a to, co vysíláme přitahujeme!

Potkáváme se přesně s těmi lidmi, které potřebujeme pro svůj osobní růst a třeba jen na nějaký čas. Mnohdy nám nastavují zrcadlo, do kterého bychom se měli umět podívat a přijmout emoce, které nám tak vadí.

Pokud to dokážeme, budeme se potkávat zase s jinými lidmi, kteří nastaví další zrcadla. A takto si navzájem všichni zrcadlíme své nepřijaté emoce.

meditace odpusteni vedena meditace
meditace odpuštění

Důležité je se za to netrestat. Pokud si stojíte za svým rozhodnutím, tak ho proveďte. Vždy za něj ponesete zodpovědnost.

Mnohdy je s tím spojený strach, který nás upozorňuje, že to nemusí být jednoduché…


Je potřeba změnit své vnitřní nastavení pochopením PROČ

Odpuštěním a přijetím své celistvosti. Každý z nás nese v podobě DNA (duchovně – karma), vlastnosti svých předků a s tím spojené prožívání emocí.

Pomocí meditace rodičů, nejprve odpustíme svým rodičům a přijmeme je takoví, jací jsou nebo byli. Věřte, že dělali to, co uměli. Mnozí z nich to neměli lehké. Vše se stále vyvíjí i názory na výchovu… Tím, že odpustíte, rozpustíte svůj vlastní potlačený hněv a strach se projevit a říct svůj názor. Změníte si tím celý život.

Mnohdy se vzájemné vztahy utuží a zharmonizují. Pokud ne, vyřešili jste ten svůj vztah sám k sobě… a to je nejdůležitější. Začali jste milovat sami sebe.

Tím, že vyčistíte svou minulost, odpojíte se od svých rodičů, jako ten pták, co vyletí z hnízda. Začnete žít ten svůj vlastní život a převezmete plnou zodpovědnost za své konání. Zbavíte se role oběti.

Tuto kompletní meditaci na CD, 3 CD nebo v digitální podobě jako .mp3 je možné získat na těchto odkazech:

meditace doma: meditujdoma.cz

Na stránce o meditacích: dlinefit.cz

Všimla jsem si, že v tomto módu žije hodně lidí a mnohdy ani nechtějí nic měnit. Každý má svůj čas, chce to hodně síly a trpělivosti, ale jednou přijde na to, že hojnost je tady pro všechny jak citová, tak materiální. Toto cítím, že naše společnost velmi potřebuje. Jsme ještě poznamenaní režimem, který neumožňoval se projevit a toto potřebujeme znovu v sobě obnovit.

Díky tomuto už vaše děti poznají jiné nastavení, věřte mi, i vám průběžně nastaví zrcadlo. A netrestejte se, i vy jste dělali, co jste nejlépe uměli…

meditace odpuštění otec a matka
Odpuštění a my

Přijetí a puštění rodičů… Po puštění se svých rodičů vylétnu z hnízda a přebírám za svůj život plnou zodpovědnost. Vztahy jsou o to krásnější. Pak pracuji pouze se svou energetikou, mohu zcela změnit své nastavení.

Kde seženete informace o meditacích nebo samotné meditace (pokud máte dotaz nebo jinou připomínku klidně dejte vědět):

meditace doma: meditujdoma.cz

Na stránce o meditacích: dlinefit.cz