Vždy jsem si přála, aby firmy, které nabízejí velmi kvalitní produkty na podporu zdraví, neopomenuly individualitu daného člověka. Každý jsme jiný, máme jiný metabolismus, jiná onemocnění. Pokud plošně něco užíváme nebo uděláme kus práce, je to vždy péče o sebe. Ale mnohdy ne úplně cílená. 

Užíváme plošně (někteří nahodile) produkty, které umí detoxikovat a vyživovat tělo. To všechno je chvályhodné.  Ale ty produkty umí víc, než si myslíme a pokud jsou cíleně dávkované na problém daného jedince, tak ho dokáží zcela zbavit potíží.  A o to nám jde.

Přišla k nám paní, která užívá produkty jisté firmy. Jedná se o špičkovou kvalitu. Nicméně paní byla více zanesená, bylo potřeba provést řízenou detoxikaci. Provedli jsme diagnostiku kapky krve a metabolické měření.

U analýzy kapky krve jsme viděli, že bylo velmi přínosné se podívat do krve, jak probíhá detoxikace. Vytvořila se tzv. laguna odpadních látek, které ale bylo potřeba vyčistit.  Bylo potřeba vyčistit krevní plazmu.

Produkt, který vyplavoval škodliviny jsme na čas vyřadili a paní začala užívat produkt, který vyčistil tu „odpadní lagunu“, aby se dala zase naplnit produktem, který ji krásně zbavoval škodlivin. Tady je potřeba pracovat ještě dál na detoxikaci.

Paní upravila stravu, což přispělo k tomu, že své tělo už tolik nezanáší.  Cítí se o mnoho lépe. Po dvou měsících proběhla kontrola a takto nyní vypadá její kapka krve.

Už na první pohled je patrné, že „odpadní laguna „zmizela a krev se nadále pročišťuje.  Nyní jsme doporučili i doplnit živiny a stále alkalizovat a detoxikovat. Je krásně vidět, jak bílé krvinky dělají svou práci.

Opravdu krásný příběh.  Paní je nyní plná energie, což se projevilo hned, když vstoupila do dveří.

 Krásný úsměv je pro náš tým vždy tou největší odměnou.