Při pozorování živé kapky krve u svých klientů jsem zjistila, že za poslední 2 roky došlo k nárustu klientů s nedostatkem živin a také nárustu klientů se zhoršeným vstřebáváním živin. To vše je způsobeno stresem, nepravidelnou stravou, ale také nekvalitní stravou, která je stále méně bohatá na vitamíny a minerální látky. Naproti tomu máme velký nadbytek pšeničného lepku, který brání propustnosti živin do krve. Pokud jsme podvyživení a střevo je zanesené, je třeba ho vyčistit a dovyživit.

1. změnou stravy

2. detoxikací – pomocí nanotechnologie Recovery with HydroFX dle obecného dávkování 3-3-3. Individuální dávkování lze nastavit na základě konzultace. Tento produkt regeneruje střevo až na úrovni DNA – prostupuje až do mitochondrií (energetických center buněk), kde obnoví rovnováhu. Stabilizuje IMUNITU.

3. následným doplněním živin (vitamínů): Green caps 2-0-0 a minerálů pomocí Alkaline booster 0-0-4. Tato kúra pomohla nejednomu klientovi srovnat PH organismu, které je zásadní pro udržení zdraví. Pracujeme s ověřenými patentovanými produkty SEVENPOINT2.