S příchodem jara se do nás vlévá nová energie a máme chuť provést velký jarní úklid.

Je pravdou, že úklid domu je spojen s hezkým pocitem, jako bychom se zbavili i něčeho nepotřebného uvnitř. Podle čínské medicíny by se tento úklid měl zaměřit především na játra. Z duchovního hlediska jsou také emoční orgán.

Jarní detoxikace organismu aneb přijďte si v sobě „uklidit“ – cíleně

Asi mi dáte za pravdu, že pokud nevíte, co vlastně uklízet, tak se točíte stále dokola. V případě zdraví tato nevědomost stojí i spoustu času a peněz.

Jak na funkční detoxikaci?

Máme pro vás připravený detoxikační balíček pro detoxikaci těla i mysli. Tento balíček budeme prezentovat na detoxikačním dni (viz plakát – konec článku) nebo nás kontaktujte.

Detoxikační balíček, meditační 3CD a produkty pro tělo
Zkušenosti s produkty 7.2

Abychom věděli, co uvnitř vás potřebuje uklidit, popřípadě doplnit z hlediska výživy, nabízím vám speciální diagnostiku pomocí přístroje SENSITIV IMAGO 530.

Zkušená terapeutka provede velmi důkladné měření vašeho organismu až na úrovní vašich buněk a tím zjistí nerovnováhu konkrétního orgánu. Tato diagnostika trvá 1,5 hodiny.

Poté vyhodnotí získané údaje, seznámí vás s výsledky a navrhne řešení.

Co se týče těla – možností je několik. Od bylinek až po detoxikační produkty. Bude na vás, jakou cestu si zvolíte. Pokud to převedu do terminologie úklidu – konečně budete vědět , co uklidit.M

Místo antidepresiv pomůže detoxikace organismu

Mnozí z vás ztrácí kontrolu také nad svými emocemi a uchylují se k antidepresivům. Mnohdy netuší, že tyto výkyvy nálad úzce souvisí s výživou a správnou detoxikací.

Tím navrátíte rovnováhu jednotlivým orgánům. Bez této rovnováhy, kterou znali už staří číňané se neobejdeme!

Obezita souvisí s podvýživou

Skoro každý obézní člověk je v dnešní době podvyživený. Nezáleží jaké množství potravy v podobě kilojoulů sní za den. Záleží na tom, kolik živin jeho strava obsahuje a zda pokryje potřebné množství pro jeho metabolismus. Pokud ne, tělo se obaluje a šetří si své zásoby. Pokud mu živiny dodáme, nemá důvod si je zadržovat.

V dnešní době, kdy strava bohužel už neobsahuje dostatečné množství živin, je potřeba je cíleně doplňovat podle vlastních potřeb. A pokud víme, co nám chybí , tak očista – detoxikace proběhne úspěšně s očekávanými výsledky.

Dojde k již dříve zmíněné harmonii orgánů.

Kvalitní diagnostika, kterou vám nabízíme, toto dokáže včas odhalit a tím předejdete v budoucnu vážnějším onemocněním. A hlavně – budete se cítit dobře.

Co nám nejčastěji chybí?

Na základě zpětné vazby vás – klientů, vidím často velký nedostatek minerálních látek, železa, omega 3…

Další problém dnešní doby je nárůst alergií. Ty samozřejmě souvisí v prvé řadě se stresem ale také s nekvalitou potravy.

Mnoho klientů má problémy s nesnášenlivostí lepku a mléčné bílkoviny.

Pokud pominu, že jsme často ve stresu, hltáme jídlo, které pak nedostatečně strávíme, mnohdy je tady příčina také psychosomatická.
I s tím vám umíme poradit.

V rámci konzultace najdeme i řešení pro očistu mysli. Všechny problémy jsou řešitelné a v případě psychických problémů je o to více důležité najít řešení včas – např. pomocí meditace.