Jak vypadá krev po meditaci?

Ráda se s vámi podělím o příběh svého klienta. Přišel k nám pán, který má bolesti kloubů po úraze, stále ucpané dutiny, špatné dýchání. Celkově je z toho psychicky vyčerpaný.

Provedli jsme analýzu kapky krve

Červené krvinky (vidíte na obrázku jako kuličky) mají být krásně kulaté, uvnitř čisté, volně plovoucí v plazmě. Ten obal je lehce zdeformovaný, nejsou kulaté a lepí se k sobě. To je známka překyselení, nedostatku výživy, zejména omega 3 a minerálních látek.

Plazma (vidíte na obrázku jako pozadí červených krvinek) je nečistá, hodně toxických látek, je tam plíseň a metabolický odpad.

Bylo potřeba krev odkyselit, doplnit výživu a zbavit se plísně. Většinou takový očistný proces takové krve trvá několik měsíců. Pán se však rozhodl řešit hned i svou psychiku a začali jsme meditovat.

Několikrát jsme provedli očistnou terapii těla pomocí meditace až na úrovni buněk a také harmonizovali emoce. Ty negativní mají nízké vibrace, slabou energii. Člověk je celkově slabý, vyčerpaný, buňky nevyživené. Meditací se vyladí emoce a zvýší vibrace buněk a tím i jejich regenerace.

Ihned po meditaci očistné terapie vypadala krev takto

Byla neskutečně živá, čistá, pán se cítil skvěle. Všimněte si těch silných bílých krvinek (modré svítivé kuličky) akční imunita. Oba jsme byli dojatí.

Je dokázáno, že energii tělo získává ze stravy a psychického nastavení. Každá meditace se projeví na kvalitě krve. Emoce vibračně ovlivňují kvalitu krve a tím i zdravost vašich buněk fyzického těla. Očistou těla a psychiky posilujete své zdraví.