Ano, a že se nám to v KP CLINIC v Praze podařilo, o tom je tento příběh.

Objednala se k nám paní na službu kapka krve + metabolika + výživa. Přišla jen kontrolně zjistit, zda doplňky stravy, které pravidelně užívá, mají svůj smysl. Zdravě jedla, dodržovala životní styl, lehce sportovala. Chtěla si ucelit informace o potřebě produktů, výživě.

Provedli jsme analýzu kapky krve, kde bylo na první pohled vidět, že o sebe pečuje. Také metabolické měření korespondovalo se stavem její krve. Jen bylo potřeba zvýšit pitný režim a pohybovou aktivitu. Tím by více budovala svalovou hmotu a udržovala postavu vzhledem ke svému věku.

Při vzájemné konzultaci stravy jsem zjistila, že se stravuje tak, jak její tělo vyžaduje. Nebylo co řešit. Jen jsem doporučila zvýšit pitný režim.

Vzhledem k tomu, že provádím psychosomatické konzultace, dokážu se nacítit na klienty. V jejím případě jsem cítila zbytečnou přísnost a hněv. Zeptala jsem se, zda ji trápí stres a sama si hned postěžovala, že je výbušná, že jí vše hned rozhodí. Byla naštvaná sama na sebe, že se takto projevuje. Chtěla to změnit.

Navrhla jsem práci s emocemi a doporučila meditovat. Zakoupila si meditační CD a 1x měsíčně docházela na speciální energetické terapie, kde jsme se zaměřily na práci s hněvem a rodové linie. Poté absolvovala 1 denní seminář, který je zaměřený na péči o tělo i mysl.

Proběhlo další měření po 4 měsících

Metabolický věk vykazuje ozdravení o 9 let, oproti minulému měření. Jen tím, že nepřidala pohybovou aktivitu, tvorba svalové hmoty stagnuje.

Jakou roli v tom hrají meditace – vyladění mysli?

Meditacemi vyladila mysl – EGO, tím aktivovala SOLAR PLEXUS. Zbavila se hněvu, negativních emocí, které ji ovládaly. Už ví, jak s nimi pracovat. Zvýšila vibrace svých buněk, dodala jim energii. Tím rozproudila svůj metabolismus. Aktivovala hormonální systém, který je napojen na čakrový systém. U ní zejména solar plexus – 3 čakra byla oslabená hněvem. Energie v břišní oblasti ovlivňuje metabolismus více, než si myslíme.

Energii našim buňkám dodáváme v podobě stravy a emočního nastavení. Za mne je emoční nastavení klíčové.