Tato technika už vyžaduje velké napojení přímo na vědomí. Kdo začne takhle žít, získává kontrolu nad svým životem. Zjistí, že je v jeho silách tvořit vše, co si přeje a za to si přebírá zodpovědnost.

Běžně vnímáme chyby na druhých lidech, ale málokdo si uvědomí, že je to proto, abychom čistili ty své vlastní nezpracované emoce… Všímáme si jen těch, které rezonují s námi. Ty, které nerezonují s námi, ty nevidíme ani necítíme. Díky tomuto uvědomění už nehodnotíme nic kolem sebe, jen SEBE.

Toto je Ho´oponopono… co mi ten člověk přišel ukázat, co nemám ještě v sobě zpracované?  Ne, co si to dovoluje, jak se to chová!

Pochopíte, že vám vesmír posílá situace, které potřebujete v sobě vyřešit. Mnohdy se táhnou do rodových linií, někdy i několik pokolení. Kdyby chybný program v jiných lidech nebyl ještě i ve vás – nepřitáhli byste je do života. Je to k nevíře, ale toto je procitnutí… Jsme součástí programu, říkáme mu kolektivní vědomí. Toto je vesmírná hra EMOCÍ.

Zákon resonance

Je potřeba zastavit vysílání negativních podvědomých programů odpuštěním SOBĚ. Kdo má srovnané emoce, dokáže být v přítomnosti každého člověka. Už není, co zlého zrcadlit, když vysíláme pouze lásku ze svého srdce.

Příklad nezpracované emoce

Stále potkáváte lidi, kteří lžou. A vadí vám to?

Potkali jste je proto, že vaše podvědomí nemá zpracovanou lež… nemáte ji přijatou. Buď lež nesnášíte nebo lžete také a nesnášíte se o to víc. Ale výsledek je stejný – nemáte lež přijatou ve svém emocionálním těle. Emocionální tělo se skládá ze všech našich emocí. Být přijatá není totéž jako ji stále používat. Nedokážeme si připustit, že i lež je kus mého JÁ. Je to má emoce. Patří jako kostka puzzle do emocionálního těla. Pokud tam chybí, děje se tohle…

A podvědomě vysíláte nepřijatou lež a přitahujete si stejné lidi do života. Lžou nebo lež nesnášejí…. rezonují s vámi, také ji nemají přijatou.

Abyste tento program opravili ve svém podvědomí hovoříte tyto věty:

Miluji tě

Omlouvám se

Prosím odpusť mi

Děkuji ti

Cítíte ten rozdíl, že řešíte sebe, a ne ty ostatní s negativní emocí?

Je to kritika, stále někoho soudíme. Ale pozor! Můžete říci svůj názor. Jde o emoci, to už není kritika, ale posouzení situace bez afektu. Na svůj názor máme právo. Když ho vyslovíme s láskou vůči danému člověku. To, co se vám nelíbí, neznamená to, že ho nenávidíte…

Proč se nám to takto děje?

Kdybyste to nebyli i vy – nepřitáhli byste je do svého života. Přijdete na to, že vše, s čím se setkáte, je i vaší součástí. Není to proto, aby vás to vtáhlo do hádek a nevraživosti s jinými lidmi, naopak. Poděkujte za to a zeptejte se sami sebe, co vám zrcadlí?

Každý člověk má své emoce a dle svého nastavení je používá. Pokud i vy jste součástí nějaké nehezké situace, přitáhli jste ji i mnohdy podvědomě. Máme v sobě program, který nás učí zpracovávat emoce. Všichni se učíme totéž – přijímat své emoce. Díky tomu jsme schopni rozpouštět své bolesti ukryté hluboko v podvědomí.

Zkuste to a uvidíte, jaká je to vesmírná hra a tím najdete klíč k vašim emocím…. Odblokuje v sobě chybné programy, které sídlí v podvědomí tím, že si je sami v sobě odpustíte. Toto procitnutí vysvětluji svým klientům v mé poradně „celostní medicíny s duchovním aspektem“ na individuální konzultaci práce s emocemi. Kde se samozřejmě můžete objednat i vy.

Celou meditaci Ho´oponopono a další mnohé meditace jsem pro vás připravila jednoduše na stránce www.meditujdoma.cz.