Paní Martina už dlouhodobě na sobě pracuje. Vyřešila svou nadváhu pomocí změny stravy. Vypracovala se na výbornou odbornici, která rozumí potravě a jejím účinkům na lidský organismus. Dokáže rozebrat velmi podrobně jednotlivé živiny, stravuje se bez lepku, laktózy i cukru.

Ale stále ať dělala, co dělala, trpěla nadýmáním, hlavně ve stresových situacích. Mnohdy už nevěděla co sníst. Veškerý stres ji procházel přes tělo a to ji dovedlo až k práci na SOBĚ.

Vše začalo našim společným setkáním na skupinové meditaci na Praze 9 v Café Pilates. Po této meditaci cítila obrovské uvolnění podbřišku. Cítila, že to je její cesta a začala chodit na individuální terapie, kde jsme dočistili programy rodových linií.

Měla zablokované spodní čakry, nejvíce solar plexus. Takoví lidé mají „silné EGO“, které řídí rodové programy.

žlutá = solar plexus

Podvědomé programy řídí všechny naše buňky/orgány. Nerovnováha toku energie v meridiánech způsobila oslabení, mnohdy i bloky toku energie do jednotlivých trávicích orgánů. Řídily ji programy vztahovačnosti, kritiky. Mnohdy to, jak se lidé k nám chovají není NAŠE.  Bohužel reakce našeho vnitřního dítěte nenechá na sebe dlouho čekat a cítíme pocity viny. To způsobilo oné blokace a nadýmání.

Také se objednala na analýzu kapky krve, kde jsme zjistili nedostatečnou činnost slinivky břišní a střevního systému. Což korespondovalo s poruchou energetických drah ve spodní části těla.

Správná funkce slinivky břišní je přímo úměrná naší sebehodnotě (sebelásce) očima psychosomatiky. Díky tomu si stále nevěřila a blokovala si hojnost na všech úrovních.

Pevně věřím, že má nakročeno na skvělou kariéru rozdávat zdraví pomocí úžasných receptů, které sama vytvořila a ráda je prezentuje na našich společných přednáškách.